Pracujete na svém Apple iPadu na cestách? Získejte až 8 hodin života navíc pro jeho baterii

Pracujete na svém Apple iPadu na cestách? Získejte až 8 hodin života navíc pro jeho baterii
  • Sunnysoft uvedl na trh napájecí redukci Gorilla-pad connector pro iPad od britské značky Powertraveller..
  • Gorilla-pad connector je určen pro použití se solárními a záložními nabíječkami Powergorilla, Minigorilla nebo Solargorilla
  • Set Gorilla-pad connector a záložní nabíječka Minigorilla je přímo navržený pro nabíjení iPadu na cestách.
  • Tento set dodá baterii iPadu 8 hodin života navíc.

Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů a GPS navigací, uvedl na český trh napájecí redukci Gorilla-pad connector pro Apple iPad. Gorilla-pad connector společně s nabíječkou Minigorilla je vhodný pro všechny, kteří chtějí mít neustále k dispozici internet, zábavu a komunikaci. Set obou produktů totiž baterii jejich iPadu dodá až 8 hodin života navíc.

Napájecí redukce Gorilla-pad connector společně se záložní nabíječkou Minigorilla z řady britských výrobků Powertraveller slouží k nabití baterie iPadu bez potřeby elektrické energie nebo počítače. Produkt stačí připojit do lehké a přenosné záložní nabíječky Minigorilla a iPad se po 2 hodinách nabije. Jeho baterie pak dokáže pracovat při plném zatížení a se spuštěnou wifi sítí až 8 hodin. Se svými malými rozměry se oba produkty navíc vejdou do každého batohu nebo kabelky.

„Produkty značky Powertraveller jsou speciálně určeny pro pobyt mimo domov a bez přístupu k elektrické energii. Gorilla-pad connector společně s Minigorillou jsou navrženy pro ty, kteří chtějí mít zábavu a internet neustále po ruce. Tomu je také uzpůsobena jejich váha i rozměry. Praktičnost a funkčnost obou produktů tak ocení každý, kdo používá svůj iPad ve vlaku, v autobuse nebo čeká v letištní hale na své letadlo,“ říká Jiří Strouhal, Ředitel divize obchod ve společnosti Sunnysoft.

Gorilla-pad connector disponuje speciální redukcí. Ta převádí výstupní napětí ze záložní nabíječky Minigorilla na výstup o napětí 5 V a proudu 2 A, což je specifikace standardního nabíjení iPadu. Pro vyšší účinnost konverze je pro použití s produktem Minigorilla doporučeno využít výstupní napětí 8,4 V.

Napájecí redukce Gorilla-pad connector je určena také pro použití se solárními a záložními nabíječkami Powergorilla a Solargorilla. Záložní nabíječka Powergorilla je větší než Minigorilla, ale disponuje daleko větší kapacitou. IPad tak vydrží dalších 20 hodin plného provozu.

Výhradním distributorem solárních nabíječek a záložních zdrojů značky Powertraveller na českém trhu je společnost Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů a GPS navigacíBližší informace o produktech jsou dostupné na adrese www.sunnysoft.cz a www.solarninabijecky.cz..

Apple je dle ankety nejkvalitnější výrobce počítačů i notebooků

Témata článku: Gorilla, Mobilní nabíječka, Autobus, Stem, Nabíječka, Plné nabití, Sta, GPS navigace, Britský obchod, iPad 2, Elektrická energie, Solární nabíječky, Nabíjení, Plná funkčnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší