Pozvánka na internetovou konferenci věnovanou finančním výsledkům společnosti Fujitsu Siemens Computers

Pozvánka na internetovou konferenci věnovanou finančním výsledkům společnosti Fujitsu Siemens Computers

Společnost Fujitsu Siemens Computers pořádá dne 16. dubna 2008 internetovou konferenci věnovanou finančním výsledkům za fiskální rok 2007. Konferenci bude uvádět prezident a CEO společnosti Bernd Bischoff, který účastníkům poskytne aktuální informace o vývoji společnosti v klíčových oblastech a oznámí finanční výsledky za fiskální období od dubna 2007 do konce března 2008. Společnost Fujitsu Siemens Computers také jako přední evropský poskytovatel IT infrastruktur uvede přehled vývoje trhu v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) a výhled pro následující fiskální rok 2008.

Co: Tisková konference Fujitsu Siemens Computers s vyhlášením výsledků fiskálního roku 2007

Kdy: Ve středu 16. dubna 2008, 11.30 – 12.30 (SEČ)

Kdo: Bernd Bischoff, prezident a CEO společnosti Fujitsu Siemens Computers

Přihlášení: Bližší informace, příslušné přihlašovací údaje a bezplatné telefonní číslo internetové konference, najdete na následující internetové stránce: http://www.fujitsu-siemens.com/aboutus/events/fiwebconf2008/dialin.html

Upozornění: Přihlaste se prosím nejméně deset minut před zahájením konference, abyste si mohli stáhnout potřebné webové aplikace.

Těšíme se na vaši účast na konferenci. Přijetí pozvání nám prosím předem potvrďte na e-mailové adrese nina.milne@fujitsu-siemens.com.

Témata článku: Následující rok, Fujitsu Siemens, Pros, Následující minuta

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje