Poznejte sami sebe pomocí testů na Atlasu

29. listopadu 2005
GTS Novera se spojí s Contactelem
Jsem dobrý partner? Hrozí mi workoholismus? Jaká jsem osobnost? Mám vysoké IQ? Na podobné otázky nyní odpoví nové testy na internetovém portálu ATLAS.CZ.
Poznejte sami sebe pomocí testů na Atlasu

Praha, 29. listopadu 2005Portál Atlas.cz vychází vstříc všem, kteří rádi testují své znalosti, IQ a nebo se rádi pobaví u nejrůznějších zábavných testů. Na adrese testy.atlas.cz spustil portál ATLAS.CZ další ze svých nových služeb.

 

Testy jsou rozděleny do šesti oblastí: znalosti a IQ, peníze a kariéra, vztahy a sex, společnost, duše a tělo a životní styl. Některé testy jsou označeny ikonkou zda jsou určeny ženám či mužům. Okamžitě po vyplnění testu se zobrazuje hodnocení a rovněž informace o tom, kolik procent uživatelů dosáhlo stejného hodnocení.

 

Každý všední den se na stránkách objeví jeden nový test, předchozí budou archivovány. O tom, v jaké oblasti bude přibývat nových testů, nejvíce rozhodnou sami návštěvníci služby. Nejpopulárnější testy navíc budou shromažďovány ve zvláštní rubrice. V současné době je k dispozici téměř třicet testů ze všech oblastí. Obsah služby připravuje redakce Atlasu ve spolupráci s odborníky.

 

Na stránkách Atlasu se v poslední době objevila řada nových služeb a to zejména v oblasti zábavy, informací a volného času. Jedná se například o novou podobu komunitního webu Pokec (pokec.atlas.cz), nové Hry (hry.atlas.cz), nebo novou podobu Zpravodajství (zprávy.atlas.cz). Další nové služby jsou plánovány.

Témata článku: Předchozí návštěvník, Všední den

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje