Powerware 9120

Powerware 9120 je spojením funkčně bohatých řešení s uživatelsky příjemným rozhraním pro kritické IT a průmyslové aplikace
Powerware 9120
Powerware, součást společnosti of Invensys Power Systems, oznámila uvedení na trh záložního zdroje Powerware 9120, což je nový přírůstek do řady záložních zdrojů (UPS) Series 9 s dvojitou konverzí. Powerware PW9120, který bude uveden na trh na letošním veletrhu CeBIT v Hannoveru (22. –28. března 2001), je funkčně bohatý, jednofázový UPS řady 9 zkonstruovaný pro kritické IT a průmyslové aplikace, jako jsou životně důležité servery a řízení procesů.

"S Powerware 9120 jsme vytvořili funkčně nejbohatší, uživatelsky příjemný záložní zdroj třídy 9 s dvojitou konverzí s nejkonkurenčnějším poměrem cena/výkon ve své třídě,“ řekl Jorma Mannerkoski, ředitel marketingu produktů pro oblast EMEA. “Tento záložní zdroj, jenž byl zamýšlen pro poskytování špičkové ochrany elektrického napájení pro oblast IT a průmyslové aplikace, překonal veškerá očekávání a nabízí svým uživatelům špičkové řešení ve své třídě,“ dodal.

Záložní zdroj Powerware 9120, jež se dodává v sedmi různých modelech (výkon od 700 – 6000 VA), je snadno použitelné řešení pro ochranu elektrického napájení velkého množství různých aplikací. Tím, že nabízí elektrický výkon špičkový ve své třídě, rozšířené časy zálohy u všech modelů a funkce, jako je vyspělá správa akumulátorů ABM Plus™ (Advanced Battery Management Plus), za chodu výměnné akumulátory, řízné zátěže segmentu až do 3 kVA a uživatelsky příjemný LCD, tedy funkce, které naleznete obvykle pouze u větších UPS, znamená to, že PW9120 je ze své podstaty adaptovatelný.

“Funkčně bohatý záložní zdroj PW9120 nabízí našim zákazníkům spolehlivou inteligentní a pružnou ochranu elektrického napájení a může být použit pro různé životně důležité aplikace, jako jsou počítačové servery, prvky počítačových sítí, telekomunikace/ telefonní ústředny, bankomaty a další kritické IT a průmyslové aplikace, které vyžadují ochranu dat, jejichž hodnota se nedá vyčíslit, je zařízením pro jakýkoliv typ poruch elektrického napájení,” řekl Mannerkoski.

PW9120 je vybaven úplnou sadou komunikačních prostředků voleb pro dnešní síťová prostředí. Záložní zdroj je standardně vybaven rozhraními USB a sériovým rozhraním RS-232 a také vnitřním slotem, kam je možno volitelně instalovat různá rozhraní, jako je například karta Web/SNMP nebo pravé releové rozhraní. Nová karta ConnectUPS™ pro web usnadňuje monitorování a správu UPS přes počítačovou síť pomocí standardních a známých prohlížečů, jako je Netscape Navigator nebo Internet Explorer.

Rozsáhlé programové vybavení pro monitorování činnosti UPS a shutdown počítačů se dodává spolu se záložním zdrojem PW 9120 na CD software suite. Program pro shutdown sítě LanSafe III uzavírá systém ochrany počítačových systémů tím, že zabezpečuje bezpečný shutdown aplikací a OS v případě dlouhodobějšího výpadku elektrické energie.

Funkčně bohatý balík PW9120 zahrnuje:

Uživatelsky příjemný LCD diplej – nabízí snadno pochopitelné zřetelné uživatelské rozhraní a také snadný způsob nastavení parametrů UPS tak, aby splňoval potřeby vaší aplikace.

Vyspělá správa akumulátorů Plus (ABM™Plus) – prodlužuje životnost akumulátorů až na dvojnásobek, optimalizuje dobu nabíjení bez přebíjení akumulátorů a poskytuje v předstihu až 60 dnů upozornění na možné selhání akumulátorů.

Zátěžové segmenty – skupiny rozvodů, které mohou být nezávisle kontrolovány pomocí LanSafe III. Spojení zásuvek do segmentů znamená, že kritická zařízení mohou být odpojena od sítě podle předem zadaného plánu v závislosti na prioritě zařízení. Tato funkce je dostupná u modelů 700-3000VA.

Prodloužená doba zálohy – prodloužená doba zálohy je možná u všech modelů, které používají rozšířené akumulátorové moduly.

Konektivita a hardwarové volby – jednotky poskytují konektivitu a hardwarové volby, které dovolují uživateli přizpůsobit si model svým potřebám.

Powerware 9120 nahrazuje současnou rodinu produktů PW9110, jež je v současnosti součástí rodiny Séries 9. Jednotky s výkonem 3000VA budou na trhu od poloviny dubna 2001 a jednotky s výkonem 5000-6000VA se na trhu objeví v červnu 2001.

O společnosti Invensys Power Systems

Divize Invensys Power Systems - Secure Power od společnosti Invensys plc., která se v sobě zahrnuje výrobní jednotky Powerware a Best Power, dodává řešení pro zajištění nepřetržitého napájení elektrickou energií v zaručené kvalitě a softwarová řešení pro správu napájení určená pro aplikaci v podnikovém prostředí počínaje pracovními stanicemi, přes počítačové sítě až po specializovanou zdravotní, průmyslovou a komunikační techniku. Řešení zahrnují nepřerušitelné zdroje elektrického napájení (UPS), software pro správu dodávek elektrické energie a služby, které dávají zákazníkům možnost snadno spravovat elektrickou energii způsobem, jenž prodlužuje délku nepřetržitého provozu systému. Invensys Power Systems je světová špička v oblasti zajištění nepřetržitého napájení elektrickou energií, zařízení pro akumulaci elektrické energie, konverzi elektrické energie a telekomunikačních energetických systémů. Se svými 16 000 zaměstnanci a příjmy 2,5 miliardy USD je jednou ze čtyř divizí společnosti Invensys plc., špičkové společnosti specializované na oblast automatizace a řízení v hodnotě 12 miliard USD se sídlem v Londýně. Další informace můžete nalézt na následujících adresách: www.bestpower.co.uk, www.emea.powerware.com a www.invensys.com.

Váš názor Další článek: Týden: IBM do Brna, předcebitové novinky

Témata článku: Internet Explorer, Počítačová oblast, Elektrická síť, Zdroje, Zdroje energie, Záložní zdroje, Záložní zdroje UPS, Spolehlivá volba, Battery, Různé systémy, Počítačový zdroj, Hardwarová oblast, Počítačový model, UPS, Hannover, Komunikační aplikace, Power, Různé segmenty, Důležitá oblast, Počítačová síť, Elektrická energie


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 34

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky