Postup o 40. příček, Avnet je č. 172 ve Fortune 500

Praha 17. května 2007 - Avnet, Inc. globální společnost zabývající se prodejem a servisem informačních technologií, oznámila postup o 40 míst na 172. příčku ve výročním seznamu časopisu Fortune 500 (500 největších amerických společností). S obratem 14.25 miliard $ za účetní rok 2006 společnost Avnet zároveň obsadila první místo ve státu Arizona.
Postup o 40. příček, Avnet je č. 172 ve Fortune 500

“Je to vždy pocta být uznán časopisem Fortune 500, odráží to mimořádné úsilí našich talentovaných zaměstnanců a kvality služeb, které poskytují našim zákazníkům a dodavatelům po celém světě”, řekl Roy Vallee, předseda představenstva a ředitel Avnet. “Budeme nadále naplňovat naši vizi prvotřídní společnosti poskytující technologický marketing, prodej a servis po celém světě”. Společnost Avnet poprvé figurovala na seznamu Fortune 500 v roce 1968, když se umístila jako 467. s příjmem těsně nad $146 milionů.

Avnet byl nedávno též jmenována do seznamu časopisu Fortune mezi “Nejobdivovanější americké společnosti” a získala místo mezi pěti nejlepšími v kategorii Velkoobchod s elektronikou a kancelářským vybavením. Vychází se přitom z průzkumu mínění 10.000 administrativních pracovníků, názoru ředitelů a analytiků o inovaci společnosti, managementu lidských zdrojů, užívání aktiv společnosti, sociální odpovědnosti, kvality managementu, finančního zdraví, dlouhodobých investic, kvality výrobků a služeb. I v tomto případě byl Avnet nejvýše umístěnou společností v Arizoně.

Témata článku: Arizona, Lidský pracovník, Lidský zaměstnanec

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí