Postscriptový tisk za pár okamžiků

Meerbusch, květen 2005. Nový Epson Stylus RIP Professional Software umožňuje uživatelům tisknout postscriptové a PDF soubory ve formátech A3 až B0 s větším důrazem na potřeby zákazníků a ještě větší rychlostí než dosud. Mezi jeho nové vlastnosti patří například možnost nastavit si 16 složek „hot folder“ pro ukládání souborů a jejich tisk podle požadavků zákazníka. Výhoda pro podnikatelský sektor je zřejmá: pro každého zákazníka je možné vytvořit samostatnou složku.
Postscriptový tisk za pár okamžiků

Další novou vlastností je modul správy barev CMM (Colour Management Module). Na jeho vývoji se významnou měrou podílela společnost GretagMacbeth, přední poskytovatel řešení správy barev. Díky tomuto modulu poskytuje Epson Stylus RIP Professional vysoce kvalitní správu barev ICC.

Epson Stylus RIP Professional Version 3 – hlavní vlastnosti:

· snadná instalace a ovládání
· snadné postscriptové řešení pro současné grafické a návrhářské programy
· integrovaná správa barev GretagMacbeth CMM
· podpora současných souborových formátů jako PDF, JPEG a TIFF
· režim klienta a serveru poskytuje flexibilitu
· složky „hot folder“ usnadňují efektivní práci
· kompatibilní s počítači Mac a PC
· hodí se pro tiskárny Epson Stylus Photo R2400, Epson Stylus Pro 4800, 7800 a 9800

Kulturu společnosti Seiko Epson Corporation charakterizuje nápadité uvažování jejích kvalifikovaných pracovníků. Při úvahách o rozšíření produktového portfolia Epson je vždy středem našeho zájmu zpracování digitálního obrazu. Držíme se strategie 3I: Imaging on Paper (Obraz na papíře) označuje přenos obrazů na médium prostřednictvím tiskárny a skeneru, Imaging on Screen (Obraz na plátně) se týká projektorů pro byznys a domácí kino a Imaging on Glass (Obraz na skle) zahrnuje veškerou technologii displejů LCD. Produktovou řadu společnosti Epson dále tvoří elektronické součástky jako polovodiče a různé krystalové výrobky, přesná zařízení jako hodinky a také průmysloví roboti. Tyto produkty jsou všeobecně známy mimořádnou kvalitou, funkčností, kompaktností a ekonomickým provozem.

Společnosti Epson záleží na ochraně životního prostředí. Energii však šetří nejen naše výrobky. Společnost se snaží chránit přírodní zdroje v průběhu celého vývojového procesu. Závazek společnosti Epson v tomto směru potvrzuje například fakt, že už od roku 1992 je veškerá její výroba bezfreonová. Seiko Epson Corporation v současné době zaměstnává 84 000 lidí ve 110 pobočkách po celém světě. Japonská mateřská společnost Seiko Epson Corporation je kótována v první části burzy cenných papírů Tokio. Její tržby ve fiskálním roce 2004 (končícím 31. března 2005) dosáhly 10,2 miliardy jenů.

Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí pro Evropu, Střední východ, Rusko a Afriku. Epson Europe zaměstnává zhruba 2 600 lidí.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je přední dodavatel produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, vícefunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a velké části východní Evropy.

Horká linka pro zákazníky: tel. 800 142 052

www.epson.cz

Váš názor Další článek: Která univerzita má nejnavštěvovanější web?

Témata článku: Software, Byznys, Epson Stylus, Instalace tiskárny epson, R.I.P., Epson, Amsterdam, Deutschland, Seiko, Pokladní systémy, Projektory epson, Pokladní tiskárny, Benelux, Paper, Významná složka, Domácí projektor, Vývojová divize, Vývojový režim, Snadné řešení, Přední část


Určitě si přečtěte

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky