Poslední novinky v monitorech u LG

Praha, 27. září 2005 --- Společnost LG Electronics CZ pokračuje v rozšiřování svého portfolia LCD monitorů na českém trhu o nové produkty. Tentokrát se jedná o novou řadu takzvaných "entry" modelů L1717, která představuje ideální kombinaci vyspělé technologie, elegantního designu a příznivé ceny. Zákazníkům se tak dostává možnost vychutnat si příjemný design, kterým ostatně monitory LG vynikají již delší čas, za cenu, která je přijatelná pro široké spektrum uživatelů.
Poslední novinky v monitorech u LG

To vše při zachování vysokých technologických standardů, které zaručují vynikající výkon a špičkovou kvalitu. Tyto atributy již v minulosti přispěly například k popularitě modelových řad  LX20, LX30, nebo LX50 a učinily je velmi oblíbenými a úspěšnými produkty na českém trhu.  Monitory řady L1717x disponují parametry jako kontrast 500:1, úhly pohledu 160/160 a dobou odezvy 12ms.  Úvodní nabídka bude zahrnovat barevné varianty stříbrná a šedá.

 

Zrychlování u LG Electronics CZ

 

Společnost LG Electronics pokračuje v nastoupeném inovačním trendu a vydává na trh nový model LCD monitoru z kategorie "entry", L1750 Q. Oproti svým předchůdcům z řady L1750  disponuje výrazně vylepšenou dobou odezvy 8ms. Entry modely jsou primárně určeny především pro běžné uživatele, nicméně řada L1750 obstojí i u těch náročnějších, a to nejen díky příjemnému designu, ale i díky dalším výborným parametrům, jako jsou jas či kontrast, to vše
v kombinaci se skvělou cenou. U modelu L1750 Q se nyní navíc přidává i rychlost 8ms, měřená klasicky, tedy B-B.

 

Václav Klouda z LG Electronics CZ k tomu dodává:" V současné době se mezi ostatními výrobci stává běžným označovat dobu odezvy LCD monitorů pomocí metody gray-to-gray, avšak LG se tomuto trendu zatím brání. Alespoň do té doby, než budou jasně stanovena pravidla pro měření v g-g. Ta současná jsou zmatečná, zkreslující a neumožňují porovnávat jednotlivé značky mezi sebou. I proto se LG zatím drží klasického značení, abychom zamezili případným nesrovnalostem v interpretaci technických parametrů našich produktů."

 

LCD monitory LG opět obdržely ocenění

 

Hned  dvou ocenění se dostalo produktům společnosti LG Electronics v uplynulém období. Prvním z nich je designová cena IF 2005, udílená mezinárodním sdružením IF International Forum Design, a obdržel ji LCD monitor LX40 za výjimečné spojení unikátního designu a technologie.

 

Druhým oceněním, které udílí sdružení Design Zentrum, je cena Reddot 2005 v kategorii "produktový design" a získal ji LCD monitor LX80. Obě ceny tak odměňují snahu firmy LG Electronics o skloubení nových technologií s jedinečným designem tak, aby zákazník získal nejen nejmodernější vybavení, ale i estetický zážitek z jeho používání. Oba typy monitorů, tedy jak LX40, tak i LX80 jsou v současné době v prodeji i v České republice.

Témata článku: Electronics, Jedinečný parametr, Výjimečný zážitek

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje