Portál Na volné noze pomáhá začínajícím podnikatelům

14. 12. 2006, Ostrava – Internetový portál Na volné noze podporuje začínající i zavedené nezávislé profesionály, podnikatele a živnostníky. Jejich osobní prezentace jsou vystaveny v oborovém katalogu portálu na adrese www.navolnenoze.cz a jako novinka přibudou v roce 2007 skupinová školení pro úspěšné podnikání bez zbytečných chyb.
Portál Na volné noze pomáhá začínajícím podnikatelům

Provozovatel portálu a hlavní lektor těchto školení Robert Vlach k tomu říká: „Na podnikání jsou nejtěžší první dva roky. V tomto období musí každý podnikatel učinit řadu důležitých rozhodnutí a ty pak mají zásadní vliv na to, jak bude úspěšný. Začátečníci nemívají velké úspory, takže i dvě nebo tři chyby v rychlém sledu mohou náhle ukončit jejich slibně se rozvíjející kariéru.“

Stěžejní myšlenkou chystaných školení je proto poskytnout účastníkům dobrý základ pro úspěšné podnikání v jakémkoliv oboru. Ti se tak mohou těšit na pestrou paletu probíraných témat.

„Profesionálové na volné noze odvádějí většinou velmi dobrou práci, ale zejména ti méně zkušení selhávají v podnikání samotném. Špatně hospodaří, neumějí jednat se zákazníky, nedovedou se prezentovat. Průzkum trhu si nedělají a ani nemají jasný podnikatelský záměr. Ve své profesi mohou být skvělí, ale v podnikání často chybují a tím si poškozují pověst. Dobré jméno je přitom ze všeho nejdůležitější,“ vysvětluje Robert Vlach.

Atraktivní je rovněž místo školení, kterým je jihomoravské městečko Valtice známé svou vinařskou tradicí i jako součást chráněného Lednicko-valtického areálu. Výběr lokality není náhodný: účastníci školení mohou svou cestu spojit s krátkou rekreací a na večer pro ně bude vždy připraveno společenské posezení ve vinném sklípku.

Váš názor | AMD přichází s ATI Catalysty 6.12 pro Windows XP i Vista

Témata článku: Robert, Sled, Dobrá cesta, Profese

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší