Portál mySYLVANIA

Portál mySYLVANIA založený na mySAP.com nyní v produktivním provozu
Společnost SAP a společnost OSRAM SYLVANIA, severoamerická pobočka německé společnosti OSRAM GmbH, ohlásily zprovoznění webového portálu mySYLVANIA. Tento portál, který je založený na e-business řešení mySAP.com, reprezentuje internetové pracovní místo určené především obchodním partnerům a klíčovým zákazníkům společnosti OSRAM SYLVANIA. Prostřednictvím řešení mySAP.com zpřístupní mySYLVANIA řadu zákaznických služeb jako např. rychlé a snadné prohlížení katalogů, nákup výrobků, zjišťování dostupnosti jednotlivých produktů a získání okamžitého stavu objednávek v reálném čase.

S využitím internetové platformy mySAP.com a řešení pro řízení vztahů se zákazníky mySAP CRM představuje mySYLVANIA podnikový portál poskytující přístup k podnikovým informacím on-line a z různých zdrojů, a zároveň usnadňuje spolupráci při poskytování kvalitnějších služeb jak partnerům tak zákazníkům. Prostřednictvím aplikace pro internetový prodej mySAP CRM Internet Selling dochází ke zjednodušení procesů pro pořízení materiálu a k maximalizaci spolupráce se zákazníky i partnery, kteří mají k těmto službám přístup na webové stránce mySYLVANIA.com.

Zprovoznění portálu mySYLVANIA je pokračováním dlouhodobého partnerství obou společností, které dále povede k implementaci e-commerce řešení – ve shodě se strategií společnosti OSRAM SYLVANIA v oblastech řízení dodavatelského řetězce, řízení vztahů se zákazníky a elektronického pořízení materiálu. Společnost OSRAM je jedním ze tří největších výrobců žárovek a příbuzných produktů na světě.

Váš názor Další článek: Intel opět hýbe cenami a opět směrem dolů

Témata článku: , , , , , ,