Ponořte se do barevného světa netbooků

Ponořte se do barevného světa netbooků

Nová řada notebooků a netbooků IdeaPad, kterou uvedla společnost Lenovo v průběhu srpna, chce oslovit zájemce o tyto modely i novými internetovými stránkami www.ideapad.cz, které jednotlivé produkty představují.

Na nápaditě barevných webových stránkách IdeaPad jsou atraktivní formou představeny jednotlivé modely řady – IdeaPad S12, IdeaPad S10-2 a IdeaPad U350. Díky jednoduchému ovládání a zajímavému interaktivnímu obsahu je prohlížení stránek nejen poučné, ale i zábavné.

U každého modelu z řady IdeaPad jsou uvedeny klíčové vlastnosti, které jsou vysvětleny tak, aby jim rozuměl i ten, kdo si pořizuje svůj první notebook. Nechybí samozřejmě specifikace modelů pro zkušené uživatele a jako zpestření jsou zde odkazy na produktová videa a do fotogalerií.

Pro všechny návštěvníky stránek, kterým se tyto notebooky líbí, jsou navíc připraveny ke stažení tapety a spořiče obrazovky.

Pokud Vás při prohlížení těchto stránek některý z modelů zaujme, můžete si jej zajít otestovat naživo. Na webu www.ideapad.cz naleznete i informace o místech, kde si lze produkty Lenovo vyzkoušet nebo zakoupit.

Témata článku: Lenovo Ideapad, Stažené video

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky