Pomáháme v boji proti krizi a být silnějšími

Pomáháme v boji proti krizi a být silnějšími

Na začátku roku 2010 uzavřel Eulog.cz několik významných nejen logistických partnerství. Eulog.cz mediálně podpoří nejvýznamnější události na začátku roku.

Eulog.cz se objeví hned v březnu na Brněnském výstavišti, kde svými mediálními aktivitami pomůže obalovému veletrhu EMBAX 2010, ten se uskuteční 2. – 5. března v Brně. Veletrh je zajímavý nejen partnerstvím s logistickým odborným médiem Eulog.cz, ale také spojením s dalšími veletrhy – SALIMOU, MBK, INTECO a VINEX. „Spojením veletrhů může získat pořádající organizace mnohem více návštěvníků, navíc návštěvníci tak mohou získat širší přehled o více oborech, každopádně spojení šetří i náklady a čas všech zúčastněných. Ve spojení vidíme jen samé výhody,“ dodává obchodní manažer Eulog.cz, Ivan Macho.

Eulog.cz podpoří také motocyklový veletrh Motosalon a zároveň v červnu známý brněnský Autosalon. Na těchto akcí budou moci návštěvníci najít také informační místo, kde se mohou pomocí pracovníků Eulogu dozvědět spoustu novinek, případových studií a zajímavostí ze světa logistiky, dopravy a výstav. Motosalon se uskuteční 10. – 14. března na brněnském Výstavišti. Navíc budou lidé, kteří nebudou moci být fyzicky na veletrhu získat informace on-line pomocí sociální sítě Facebook a portálu Eulog. Najdou zde rozhovory, zajímavosti a spoustu fotek. „Podobný report jsme zkoušeli již z mezinárodní konference SpeedChain 2009 a měl velký úspěch, zajímavá forma a vtipné glosy rozzářily nejednu tvář,“ dodává k formě PR manažer Eulog.cz, Jiří Wagner.

Opravdovým lákadlem logistického roku bude veletrh For Logistic, který se koná od 30. 3. – 1. 4. v Praze na výstavišti v Letňanech. „Považujeme tento veletrh za nejvýznamnější událost právě probíhajícího roku v oblasti logistiky, jsme velmi rádi, že jsme se mohli stát mediálním partnerem tak významného veletrhu,“ dodává Jiří Wagner. Jeho slova o významu veletrhu a partnerství potvrzuje také manažerka veletrhu For Logistic 2010, Andrea Pechová: „Spolupráce ABF, a.s. s logistickým portálem Eulog pomůže získat více návštěvníků případně nových vystavovatelů na veletrhu FOR LOGISTIC, a naopak noví návštěvníci veletrhu získají informace o logistickém portále Eulog, který bude mít prezentační výstavní stánek na tomto veletrhu“.

V duchu partnerství velkých logistických událostí bude pokračovat portál Eulog.cz i nadále, již nyní je jasné, že se stane partnerem mezinárodní logistické konference SpeedChain 2010, dále brněnského MSV a také Invex Fora.

Eulog.cz logistický informační portál zabývající se logistikou, skladováním, obaly, IT, lidskými zdroji. Denně čerstvé novinky, zajímavé možnosti spolupráce a adresář firem zabývajících se logistikou.

Další článek: Forbes: Bill Gates už není nejbohatší muž planety

Témata článku: Lidský pracovník, Wagner, Partnerství, Mach

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší