Polský Goodram má 4 GB na jediný DDR3 modul

Polský Goodram má 4 GB na jediný DDR3 modul

Dokonce i 192GB paměti DDR3 mohou být použity v počítači díky nejnovějším paměťovým modulům Goodram DDR3 1333MHz. Poprvé v Polsku se v prodeji objevil samostatný modul DDR3 s kapacitou 4GB, který pracuje jak v režimu Dual, tak i Triple Channel.

Polský výrobce pamětí, Wilk Elektronik SA uvádí na trh paměť DDR3 s kapacitou 4GB v samostatném modulu. Díky tomu se každý majitel vhodného počítače může těšit na efektivní práci dokonce 12GB paměti. Dosud byly tak velké kapacity modulů použity pouze v serverech pracujících pro průmysl anebo ve vojenských zařízeních. Vyráběné v Polsku paměti Goodram s kapacitou 4GB jsou věnovány jednotlivým uživatelům. - Nejnovější hry, ale také kancelářské programy vyžadují stále více paměti - poznamenává Wieslaw Wilk, předseda Wilk Elektronik SA – naše moduly umožňují plně využít možností 64-bitových operačních systémů, stejně jako nejnovější generace procesorů AMD a Intel.

Klepněte pro větší obrázek

Například, nejnovější operační systém společnosti Microsoft umožňuje v 64-bitové verzi instalovat 12GB RAM, a ve verzi Proffesional a Utlimate dokonce i 192GB. Paměti Goodram DDR3 1333MHz s kapacitou 4GB jsou plně kompatibilní s procesory Intel Core i5, i7, a také AM3 společností AMD. Stejně jako na všechny moduly Goodram vyráběné Wilk Elektronik SA, se na ně vztahuje doživotní záruka. Více informací na www.goodram.com jak rovněž www.wilk.com.pl

Základní technické parametry:

  • Goodram DDR3 1333MHz 4GB CL9
  • Výrobce: Wilk Elektronik SA
  • Dostupná kapacita: 4GB (samostatný modul), Dual Channel (2x4GB), Triple Channel (3x4GB)
  • Napájecí napětí: 1,5V
  • Záruka: doživotní záruka výrobce

Témata článku: DDR3, Dual, Channel, Elektronika, Kapacita, Modul

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?