Pojišťovna Lloyd`s spoléhá na český software eXpense od LLP Group

Praha, 15. června 2005 - Společnost LLP Group, poskytovatel komplexních IT řešení a služeb, implementovala lokálně vyvinutý software pro řízení výdajů eXpense v nejznámější světové pojišťovací společnosti Lloyd`s ve Velké Británii.

eXpense je součástí širšího systému pro sledování času a řízení projektů time@work, který rovněž vyvinula společnost LLP. eXpense nyní slouží 650 zaměstnancům Lloyd`s v Británii pro záznam uskutečněných výdajů a jejich správu. Řešení je založené na technologiích .NET a pomocí vlastních vestavěných nástrojů řídí tok informací o výdajích zaměstnanců a výpisech z kreditních karet napříč celou organizací. To umožňuje náležitou a včasnou autorizaci výdajů, jejich validaci, peněžní vyrovnání a zúčtování.

Kevin Smith, hlavní účetní společnosti Lloyd`s řekl: "Funkcionalita a technická architektura řešení eXpense na nás udělala velký dojem. Navíc podpora, které se nám dostalo ze strany  LLP, hrála významnou roli při zavedení řešení eXpense našim uživatelům."

time@work a eXpense již používá více než 60 organizací na celém světě včetně Japonska, Singapuru, USA, střední Asie, Velké Británie a Irska. time@work a eXpense pomáhají firmám poskytujícím profesionální služby (např. účetní, právnické, konzultační, IT firmy či reklamní agentury - ty které svou činnost vykazují v čase) optimalizovat plánování, evidenci, analýzy a fakturaci činnosti a nákladů účtovaných na základě času stráveného na projektech.

Adam Bager, zakladatel a prezident LLP Group, uvedl: "Vývoj softwaru se stává pro LLP stále významnější, ať už se jedná o produkty, u nichž působíme jako reseller (SunSystems, Pivotal, Axapta a Navision), nebo o produkty, které sami vyvíjíme (time@work a eXpense). Získat důvěru nejproslulejší pojišťovací společnosti světa je obrovský úspěch pro nás všechny."

Lloyd`s je vedoucí světovou pojišťovací společnosti, jejíž výše pojistného přijatého v roce 2005 by měla dosáhnout částky přibližně 13,7 miliard GBP. Je šestou největší společností na světě z hlediska příjmů ze zajištění a druhým největším pojistitelem s cizí licencí v USA. V roce 2005 uzavřelo pojištění u Lloyd`s pojištění 62 syndikátů, které zahrnují všechny oblasti podnikání z více než 200 zemí a teritorií po celém světě.

LLP Group poskytuje konzultační a softwarové služby středně velkým i globálním společnostem v regionu střední a východní Evropy i mimo něj. Přístup společnosti LLP spojuje konzultační schopnosti a znalosti v oblasti projektového managementu se světovými softwarovými produkty i vlastním vývojem softwaru s cílem poskytovat klientům cenově dostupná a realistická řešení.

LLP Group se zaměřuje na provozní, finanční a analytické potřeby lokálních i mezinárodních organizací, stejně jako na potřeby v oblasti reportingu a vztahů se zákazníky. LLP je resellerem řešení SunSystems, MBS-Navision, MBS-Axapta, Pivotal, eXpense a time@work. Konzultační a technické týmy LLP jsou umístěny v Praze, Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Sofii, Bělehradu a Záhřebu. 

Více informací naleznete na www.llpgroup.com.

Váš názor Další článek: Fujitsu Siemens vyzývá majitele notebooků Amilo k výměně baterií

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,