Podzimní promo akce společnosti ZyXEL

Společnost ZyXEL Communications připravila na letošní podzim zajímavou promo akci ve spolupráci s benzínovými čerpacími stanicemi společnosti ÖMV. Nabídka přináší možnost výhodné koupě bezpečnostního zařízení ZyWALL pro malé a střední firmy.
Podzimní promo akce společnosti ZyXEL

Praha, 17. října 2005 – Společnost ZyXEL Communications (TSE:2391) připravila na letošní podzim zajímavou promo akci ve spolupráci s benzínovými čerpacími stanicemi společnosti ÖMV. Nabídka přináší možnost výhodné koupě bezpečnostního zařízení ZyWALL pro malé a střední firmy. Ke každému zakoupenému produktu řady ZyWALL nyní zákazníci obdrží poukázku ÖMV jako bonus. Navíc v rámci podzimního prodeje zařízení ZyWALL 2 a 5 je sleva 20 %. Díky bohatému podzimu se ZyXELem lze získat spolu s koupí také poukázky na nákup pohonných hmot:

  • ZyWALL  2 –  poukázka v hodnotě 200 Kč
  • ZyWALL  5 –  poukázka v hodnotě 400 Kč
  • ZyWALL 35 –  poukázka v hodnotě 500 Kč
  • ZyWALL 70 – poukázka v hodnotě 1000 Kč

Dále se v rámci podzimní akce výrazně snížily ceny produktů ZyWALL P1, ZyWALL 2 a ZyWALL 5. Kontaktujte, prosím, Vaše dodavatele a získejte bezpečnostní produkty ZyWALL s bonusem.

Hlavní přínosy řady ZyWALL spočívají v bezpečnostním filtrování obsahu. Bez použití služby filtrování obsahu je až 70 procent z firemní šířky pásma využíváno neproduktivně. Díky tomu řada ZyWALL nabízí jedno z nejúčinnějších opatření, jak zamezit zneužívání zdrojů na internetu. Současně filtrování obsahu preventivně chrání počítač před připojením na zavirované webové stránky, umožňuje předcházet přesměrování a prodlužuje životnost počítačů v průměru o 25 procent nebo o 2,5 měsíce před infikováním spywarem. 

Akce je platná do 31. 12. 2005.


O společnosti ZyXEL
ZyXEL je největším světovým poskytovatelem DSL routerů (Gartner, červenec 2004). Jakožto specializovaná firma v oblasti širokopásmového přístupu na Internet a komplexních síťových řešení, integruje ZyXEL do své produktové nabídky technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP a routery.

Společnost má za partnery klíčové telekomunikační operátory a poskytovatele internetu a prostřednictvím rozsáhlého celosvětového partnerského kanálu přináší řešení pro připojení společností a zákazníků. Mezi její telekomunikační partnery patří Deutsche Telecom, Telefonica, Swisscom, Český Telecom, Contactel, GTS, Nextra, Tiscali a řada dalších.

Hlavním cílem společnosti ZyXEL je přinášet zákazníkům technologické inovace, vysokou kvalitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost, jakou očekávají od špičkové společnosti. ZyXEL je vedoucí světovou společností ve svém oboru a předním technologickým a produktovým inovátorem. Společnost ročně investuje přibližně 5% svého obratu do vývoje a výzkumu.

Centrála společnosti ZyXEL leží na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů.
České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL.

Pro další informace o společnosti a jejich produktech, prosíme, navštivte internetové stránky www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Váš názor | Soutěž o ceny v hodnotě 100 000 Kč v invexovém čísle Computeru

Témata článku: Internet, Telefonica, Čerpací stanice, Zyxel, Pros, Bonus

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší