Podzimní novinky od společnosti Belkin – nová řada brašen a příslušenství pro notebooky

Podzimní novinky od společnosti Belkin – nová řada brašen a příslušenství pro notebooky

Nová řada notebookových brašen a pouzder Belkin umožňuje nosit notebook snadněji a stylověji než kdykoli předtím, ať se vracíte do školy, na univerzitu nebo máte schůzku s přáteli.

Batohy z řady Belkin Core kombinují vysoké pohodlí a stylový design. Batoh má vpředu dvě snadno přístupné kapsy, které jsou ideální pro telefon, přehrávače MP3 a další osobní věci. Hlavní oddíl obsahuje plyšovou polstrovanou přihrádku, která ochrání váš notebook, a také kapsu pro další příslušenství, která zajišťuje bezpečné a přehledné uložení napájecích kabelů. Polstrované ramenní popruhy a držadlo umožňují nosit tento lehký batoh snadno všude s sebou.

Pokud dáváte přednost příruční brašně, Belkin nabízí ideální řešení Messenger z řady Core, které poskytuje stejnou stylovou ochranu notebooku a snadné nošení přes rameno.

Batoh Core F8N116ea – 1199 Kč
Brašna Core Messenger F8N112ea – 1099 Kč

  • Ideální pro notebooky s displejem až 15,6"
  • Pojme notebooky s rozměry 38 x 27,5 x 4,5 cm
  • Vnitřní plyšová vrstva chrání notebooky před poškrábáním
  • Oddělená kapsa na příslušenství
  • Vyrobeno z odolného polyesteru/nylonu

Pokud používáte netbook, nové úložné pouzdro pro netbooky od společnosti Belkin spojuje styl s funkčností, abyste mohli netbook snadno přenášet. Nové pouzdro má vnitřní plyšovou vrstvu, která netbook ochrání před nárazy a poškrábáním. Snadno přístupná vnější kapsa slouží k přenášení a uložení myši a napájecího adaptéru.

Úložné pouzdro pro netbooky F8N185ea011 – 499Kč

  • Pro 10,2” netbooky
  • Snadno přístupná přední kapsa
  • Vnitřní plyšová vrstva v přihrádce na netbook nezanechává škrábance

Nová pouzdra Belkin zajistí, že data na externím pevném disku budou bezpečně uložena ve stylovém a ochranném pouzdře pevného disku.

Nové prošívané pouzdro Belkin pro 2,5” pevné disky je stylové, odolné a ochranné pouzdro s oddělenou vnitřní přihrádkou k organizaci kabelů. Nové pouzdro z umělé kůže a neoprénu lze snadno vložit do batohu, kufříku nebo brašny a poskytne vašemu 2,5” pevnému disku bytelnou ochranu, ať cestujete kamkoli.

Pouzdro na pevný disk F8N157ea001 a F8N158ea001 – 250Kč

DOSTUPNOST

  • Srpen 2009

Potřebujete obrázky?

Stáhněte si obrázky ve vysokém rozlišení, určené k tisku nebo reprodukci, na http://images.belkin.com

Témata článku: Notebooky, Příslušenství, Stylový obrázek, Nové příslušenství, Napájecí kabely, Ramen, Belkin, Vnější vrstva, Nový typ, Netbook, Hlavní přednost

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje