PocketBook Touch – nový firmware přináší revoluci ve čtení!

PocketBook Touch – nový firmware přináší revoluci ve čtení!

Nový firmware promění čtení ve společenský zážitek – přímo ze čtečky mohou uživatelé poznávat novou dimenzi světa elektronického čtení. Otevírá nový obzor, v němž můžete přímo ze zařízení PocketBook Touch sdílet své myšlenky, oblíbené knižní tituly a citáty s přáteli a známými. Verze 4.0 podporuje službu ReadRate, která zařízení snadno propojí s několika sociálními sítěmi, jako jsou Facebook, Twitter, Vkontakte a Odnoklassniki.

Nový firmware prohloubí vaše čtenářské zážitky díky novému a optimalizovanému rozhraní a výrazně vylepšeným funkcím „nabídka čtení“ a „obsah“. Všechny běžné nástroje máte nyní na dosah jedním dotykem. Stiskem a podržením textu při čtení budete moci označit text, psát si poznámky, vyhledávat na Googlu a ve Wikipedii a také sdílet text pomocí služby ReadRate v sociálních sítích.

Přepracovány byly funkce TTS (převod textu na řeč), Kalendář, Slovník, Prohlížeč a Novinky PocketBook – získaly nový stylový a moderní vzhled navržený s ohledem na snadné používání. V novém firmwaru přibyly na seznam aplikací také Šachy a Knihkupectví.

Klepněte pro větší obrázek

Zeď s událostmi zobrazená na hlavní obrazovce zařízení nyní nabízí aktualizovaný pohled, v němž lze zobrazené události filtrovat podle přání.

Aktualizovaná nabídka, vylepšené funkce a nová služba ReadRate nabízejí uživatelům příležitost objevovat prostřednictvím svých čteček nové zkušenosti a využít jejich možnosti ke sdílení vášně pro čtení s celým světem. Nový firmware je k dispozici jako bezplatný doplněk zavedeného, oceňovaného a velmi oblíbeného modelu PocketBook Touch, který již prokázal, že je pro všechny milovníky knih pohodlným, spolehlivým a věrným společníkem.

Více informací o funkcích nového firmwaru najdete na stránce podpory zařízení PocketBook Touch na adrese http://www.pocketbook-int.com/cz/support/pocketbook-touch. Můžete se těšit na další nová překvapení, která PocketBook chystá pro milovníky knih na celém světě.

Témata článku: Pocketbook, Touch, Firmware, Vkontakte

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky