Pocket LOOX N100: nechte se vést správným směrem

Společnost Fujitsu Siemens Computers představuje nejmenší a nejlehčí navigační přístroj vhodný pro osobní použití, při cestách autem, na kole i pěšky
Pocket LOOX N100: nechte se vést správným směrem

Praha, 24. července 2006 – Najít správnou cestu nebylo nikdy tak jednoduché, jako s novým osobním navigačním přístrojem Pocket LOOX N100 od Fujitsu Siemens Computers. Tento nový přístroj představuje dokonalý navigační systém pro veškeré cestování: automobilem, na kole i pěšky. Model Pocket LOOX řady N100 je vybaven programem MobileNavigator|6 společnosti NAVIGON a při hmotnosti pouhých 110 g je nejlehčím a nejmenším navigačním přístrojem na trhu. Zároveň podporuje přehrávání souborů ve formátu MP3; funguje tedy jako přenosný hudební přehrávač. Elegantní konstrukce s integrovanou anténou a vyměnitelnými barevnými předními kryty umožňuje změnit vzhled přístroje tak, aby přesně vyhovoval vašemu stylu. Navigátor Pocket LOOX N100 je dokonalým společníkem doma i na cestách a  dostupný bude od srpna letošního roku. Pořídit jej bude možné za cenu od 7 970 Kč bez DPH.

 

Navigační systémy se staly standardní výbavou automobilů a běžnou součástí PDA. Mnoha uživatelům však stávající systémy připadají neohrabané. Jsou příliš těžké a neskladné, aby je bylo možné mít stále u sebe. S modelem Pocket LOOX N100 od Fujitsu Siemens Computers, předního evropského dodavatele IT, jsou tyto problémy minulostí. Stylový kompaktní navigátor je zkonstruován tak, aby vám pomohl najít správnou cestu v džungli velkoměsta i v divoké přírodě.

 

Návrháři společnosti Fujitsu Siemens Computers zaměřili své úsilí na špičkový výkon, eleganci a využitelnost přístroje. Model Pocket LOOX N100 je zároveň prvním navigátorem vybaveným programem NAVIGON MobileNavigator|6. Nejnovější verze tohoto navigačního softwaru disponuje zásadně vylepšeným intuitivním rozhraním a velmi podrobnými mapami, jež pokrývají 37 evropských zemí. Mapy jsou dodávány na DVD spolu s navigátorem. Díky integrovanému vysoce citlivému GPS modulu SiRFstar III nemusí být Pocket LOOX N100 při použití v automobilu upevněn přímo na čelním sklu. Volitelný modul TMC (Traffic Message Channel) zároveň řidiče udržuje mimo dopravní zácpy.

 

Pocket LOOX N100 však v žádném případě není určen pouze řidičům automobilů. Díky jasnému a čitelnému displeji je velmi vhodný také pro cyklisty a motocyklisty, kteří ocení tlačítko „Hold“ zajišťující, že si uživatelé nechtěně nezavřou aplikace zobrazené na dotykovém displeji. Případná výměna dobíjecí baterie za volitelnou je velmi jednoduchá a značně prodlouží provozní čas přístroje.


Hlavní technické údaje:

-          výkonný navigační systém s integrovaným GPS modulem SiRFstar III

-          multiformátový hudební přehrávač s podporou přehrávání souborů MP3, WMA a AAC

-          předinstalované lokální mapy a navigační software

-          procesor Samsung® 300MHz

-          nejlehčí (110 g) a nejmenší (89 × 62 × 16 mm) navigační přístroj na světě

-          skvělý design s vyměnitelnými předními kryty, které vyjádří vaši náladu a podtrhnou váš styl

 

 

Obrázky v tiskové kvalitě najdete na www.fsc-mediaserver.com/ms/go.cfm?folderid=5646&jumpfactor=6.

 

 

O společnosti Fujitsu Siemens Computers:

Fujitsu Siemens Computers je vedoucím evropským dodavatelem IT produktů, se strategickým zaměřením na oblast mobilních a dynamických datových (Dynamic Data Center) produktů, služeb a řešení. Široké produktové portfolio společnosti sahá od kapesních počítačů přes notebooky, kancelářské počítače a pracovní stanice až po dodávky podnikové infrastruktury, serverů a systémů úschovy dat. Fujitsu Siemens Computers působí na všech důležitých trzích v oblasti Evropy, Středního východu a Afriky. Svůj úspěch zakládáme na síle, inovativnosti a globální působnosti mateřských společností Fujitsu Limited a Siemens AG. Naším posláním je naplnit požadavky a překonávat očekávání našich zákazníků – velkých společností, malých a středních podniků i domácích uživatelů. Společnost je členem iniciativy OSN Global Compact.

Váš názor Další článek: Doplněno: Google doplatí na podvodné klikání - vyjádření Google

Témata článku: Notebooky, Auto GPS, Auto antény, GPS mapy, Pocket, Dopravní zácpa, Navigační software, Navigon, Hold, Cyklista


Určitě si přečtěte

Podívejte se, co dokáže vyrobit jedna z nejexotičtějších 3D tiskáren v Česku

Podívejte se, co dokáže vyrobit jedna z nejexotičtějších 3D tiskáren v Česku

** Na jaře tiskla unikátní české respirátory ** Používá ji třeba Škoda Auto, a.s. ** Zajeli jsme se podívat do pražského showroomu 3Dees

Jakub Čížek | 12

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

** Windows už dávno nejsou pilířem podnikání Microsoftu ** Mnohem více mu vydělává cloud ** Pojďme si trošku zaspekulovat, kam až by to mohlo zajít

Jakub Čížek | 94

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk