Pocket LOOX C550 – malý, lehký a neskutečně chytrý

Nové víceúčelové PDA od Fujitsu Siemens Computers nabízí nejmodernější mobilní funkce a množství komunikačních rozhraní.
Pocket LOOX C550 – malý, lehký a neskutečně chytrý

Praha, 13. února 2006 – společnost Fujitsu Siemens Computers uvádí nový model kompaktního PDA Pocket LOOX C550, určený pro náročné firemní zákazníky a spotřebitele. Štíhlé provedení, dokonale čitelný VGA displej a podsvícená tlačítka činí z modelu Pocket LOOX C550 skvělé přenosné zařízení. Hmotnost pouhých 60 g znamená, že Pocket LOOX C550 je zároveň jedním z nejlehčích PDA na trhu. Nástupce modelu Pocket LOOX 700 bude dostupný od poloviny března za cenu od 10 510 Kč bez DPH.

Pro uživatele kapesních počítačů je konektivita jednou z klíčových vlastností. Naplnění tohoto požadavku zajišťují rozhraní Wi-Fi, IrDA a Bluetooth, zatímco špičkový výkon a dlouhou výdrž na baterie podporují nejmodernějších technologie procesoru Intel. Operační systém Microsoft Windows Mobile 5.0 Premium Edition se navíc postará, aby vaše data nepřišla vniveč ani při úplném vybití baterie. V rámci balíčku Pocket LOOX Software Suite od Fujitsu Siemens Computers uživatelé získají také aplikace, které zvýší výkon a zlepší možnosti připojení zařízení – například aplikace Fujitsu Siemens Computers SpeedMenu a Fujitsu Siemens Computers CONNECTMOBILITY. Navíc je ke každé sadě přiložena tříbodová poukázka na vybraný software ze serveru www.pocketloox-choice.com.

Hlavní technické údaje:
• Dokonale čitelný VGA displej (640 × 480 obrazových bodů)
• Nejnovější procesor Intel PXA270 520 MHz
• Operační systém Microsoft Windows Mobile 5.0 Premium Edition
• Štíhlý design a podsvícená tlačítka
• Slot pro paměťové karty SD/MMC pro ukládání dat a programů
• Zabudovaný 802.11b/g wireless LAN adaptér (certifikát Wi-Fi)
• Bluetooth v1.2
• Programové vybavení Pocket LOOX Software Suite
• Podpora technologie USB Host

Snímky produktu najdete na mediaserveru společnosti Fujitsu Siemens Computers na adrese:
http://www.fsc-mediaserver.com/ms/go.cfm?folderid=4723&jumpfactor=6

O konceptu „Účelně mobilní“ společnosti Fujitsu Siemens Computers:
Mobilita je jedním z dlouhodobých pilířů obchodní strategie společnosti. Fujitsu Siemens Computers svým zákazníkům otevírá jedno z největších a nejucelenějších portfolií špičkových mobilních produktů a řešení, od počítačů do dlaně a notebooků po tabletové počítače a víceúčelové notebooky. Zákazníci mohou těžit z naší více než dvacetileté zkušenosti s mobilními zařízeními. Kromě zajišťování snadného a bezpečného přístupu k firemním datům, jsou mobilní řešení společnosti zaměřena také na vertikální aplikace a vytváření skutečné hodnoty pro zákazníky. Informace o souvisejících uskutečněných projektech najdete na adrese: www.fujitsu-siemens.com/case_studies.

O společnosti Fujitsu Siemens Computers:
Fujitsu Siemens Computers je vedoucím evropským dodavatelem IT produktů, se strategickým zaměřením na oblast mobilních a dynamických datových (Dynamic Data Center) produktů, služeb a řešení. Široké produktové portfolio společnosti sahá od kapesních počítačů přes notebooky, kancelářské počítače a pracovní stanice až po dodávky podnikové infrastruktury, serverů a systémů úschovy dat. Fujitsu Siemens Computers působí na všech důležitých trzích v oblasti Evropy, Středního východu a Afriky. Svůj úspěch zakládáme na síle, inovativnosti a globální působnosti mateřských společností Fujitsu Limited a Siemens AG. Naším posláním je naplnit požadavky a překonávat očekávání našich zákazníků – velkých společností, malých a středních podniků i domácích uživatelů. Společnost je členem iniciativy OSN Global Compact.

Další informace lze získat na internetové adrese www.fujitsu-siemens.cz.

Váš názor Další článek: Americká vláda varuje výrobce, kteří používají rootkity

Témata článku: Software, Notebooky, Dlouhý snímek, Skvělé řešení, Hlavní pilíř, Wi-fi a Bluetooth, Klíčový snímek, Fujitsu Siemens, Siemens, Pocket

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší