Počítačová značka HAL3000 získal v ČR jako první statut NVIDIA 3D Vision Gold partner

Počítačová značka HAL3000 získal v ČR jako první statut NVIDIA 3D Vision Gold partner

Nejprodávanější česká počítačová značka HAL3000 získal v ČR jako první statut NVIDIA 3D Vision Gold partner.

HAL3000 je úspěšná česká značka. Příznivý poměr ceny a výkonu, spolehlivost, 3-letá záruka a rozsáhlá prodejní a servisní síť ji vynesly mezi ty nejprodávanější.

Značka HAL3000 a NVIDIA vám jako první umožní nově si vychutnat 3D hry, fotky, videa a filmy v pohodlí vašeho domova. Jsme na začátku 3D zábavy a revoluce. Dnes již můžete sledovat 3D filmy, 3D sportovní přenosy, hrát 3D hry a upravovat 3D fotografie.

Značka HAL3000 ve spojení sNVIDIA a technologií 3D Vision umožňuje upravovat si své 3D fotografie stejně tak se podívat na více než 1.000 3D videi na Youtube a mnohem více..Nedávný golfový turnaj Masters, který byl první významnou sportovní událost pro přenos živého 3D obrazu přes internet současně ukazuje obrovský potenciál této technologie.

3D PC je desktopový počítač, které splňuje následující minimální požadavky:

  • obsahuje 3D aktivní brýle (jako 3D Vision kit od NVIDIA), jedná se o jediné řešení s poskytnutím plného rozlišení 3D do každého oka.
  • 120Hz 3D obraz zobrazovaný pomocí LCD monitorů do vašeho oka.
  • grafický procesor (jako GeForce ® GPU od NVIDIA), který umožňuje využít vysokém rozlišení 3D snímků.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

O společnosti 100MEGA Distribution, s.r.o.

Společnost 100MEGA Distribution s.r.o. byla založena v roce 1994. Jako velkoobchod s počítačovými komponenty a výrobce počítačů je jednou z vedoucích IT firem v České republice. Dnes se právem řadíme mezi nejvýznamnější distributory na českém trhu a tuzemské výrobce počítačových sestav. Stabilita naší společnosti na trhu je deklarována již po několik let pravidelným meziročním nárůstem v obratu i zisku. Centrála se skladem a výrobní linkou počítačů HAL3000 se nachází v Brně. Společnost 100MEGA Distribution s.r.o. má pobočky v Praze, Ostravě, Plzni a Českých Budějovicích.

Témata článku: Masters, Nvidia 3D Vision, Vision, 3d brýle, Aktivní 3d brýle, Brýle 3d, Výrobní linka, Živý snímek, První hra, První film, Živý přenos

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?