Počítačová škola Gopas poprvé představí kurz Píšeme všemi deseti

15. května 2006
Windows Media Player 11 ke stažení
Praha 15. května 2006 - Počítačová škola Gopas poprvé představí svůj nový kurz pro všechny zájemce o rychlé a efektivní psaní všemi deseti prsty. Školení Píšeme všemi deseti proběhne poprvé 17. května v pražské pobočce Počítačové školy.
Počítačová škola Gopas poprvé představí kurz Píšeme všemi deseti

Myslíte rychleji, než píšete? Nezpomalujte své myšlenky – pište rychleji! Takový je slogan nového jednodenního kurzu Píšeme všemi deseti  Počítačové školy Gopas. Pochopitelně není možné se naučit psát na počítači za jeden jediný den, je však možné představit prostředky, se kterým to lze zvládnout během několika týdnů.

Během odborného výkladu získají účastníci kurzu teoretické znalosti o správném prstokladu a budou upozorněni na nejčastější chyby. Při praktických cvičeních si pak pod vedením lektora vyzkouší všechny představené postupy v praxi. „Kromě dostupných teoretických informací přidáme našim studenům také pár ‚fíglů’, klávesových zkratek a textových her, které jim velmi pomohou osvojit si praktické dovednosti,“ uvedl Martin Zelený, vedoucí lektorského sboru Počítačové školy Gopas.

Studenti po absolvování školení budou pokračovat samostudiem na svém vlastním počítači s pomocí výukového programu, který na kurzu získají a naučí se jej ovládat. Kromě toho dostanou pro samostudium i řadu užitečných rad -  jak mít klávesnici ideálně umístěnou, jakou zvolit polohu rukou či jak přizpůsobovat rytmus psaní.

 

Cena kurzu Píšeme všemi deseti včetně výukových materiálů a výukového programu je 1.990,- Kč. Kromě 17. května proběhne toto školení také ve dnech 24. července a 18. září 2006 na pražské pobočce Počítačové školy.

 

O společnosti GOPAS, a.s.

Počítačová škola GOPAS, a.s., zahájila činnost v roce 1992. Soustředila se výhradně  na vzdělávání v oboru výpočetní techniky a manažerských dovedností. Důsledným dodržováním této dlouhodobé strategie se firma vypracovala mezi nejuznávanější firmy v oboru. Díky své specializaci si vytvořila podmínky pro skutečně partnerské vztahy nejen se zákazníky z řad uživatelů, ale umožnilo jí to rovněž spolupráci s předními dodavateli výpočetní techniky a systémovými integrátory. Za rok 2005 prošlo kurzy výpočetní techniky v prostorách Počítačové školy GOPAS více než 17 000 absolventů.

Počítačová škola GOPAS je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání firem Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions),  SCO (SCO AEC), Oracle (OAEC), Autorizované školicí středisko Software602, IBM (IBM Business partner) pro kurzy Lotus Notes, Macromedia Authorised Training Partner a Corel Training partner. Počítačová škola GOPAS je také autorizovaným testovacím střediskem firem Thomson Prometric (Prometric APTC) a VUE (Virtual University Enterprises), akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL (European Computer Driving Licence), dále je členem ITTA (Information Technology Training Association), SPIS (Sdružení pro Informační Společnost) a AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých.

Firma GOPAS provozuje celkem tři počítačové školy a to v Praze, Brně a Bratislavě o celkové kapacitě 32 počítačových učeben. V současné době tvoří tuto firmu 60 zaměstnanců a zhruba 70 stálých externích konzultantů a lektorů. O kvalitách poskytovaných služeb svědčí také získaný certifikát ISO 9001 a akreditace MŠMT pro rekvalifikace.

Témata článku: Microsoft

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje