Počítačová sestava LYNX Virtuální pokojíček 3 získala ocenění Produkt roku 2005

Brno, 2. března 2006 --- Počítačová sestava LYNX Virtuální pokojíček 3 získala prestižní ocenění „Produkt roku 2005“ časopisu Jak na počítač, titulu z produkce mediálního domu Computer Press, a. s.
Počítačová sestava LYNX Virtuální pokojíček 3 získala ocenění Produkt roku 2005

Zástupci mediálního domu Computer Press, a. s. , předali v minulém týdnu v průběhu společenského večera ocenění Nejlepší produkty 2005, udělované redakcemi časopisů Computer, Mobility, MobilMania a MobilMania.cz, Jak na počítač, DIGIfoto, Doupě a Doupě.cz, Connect!, Computer Design, Osobní finance, BIZ a Autorevue.cz. Jedním z oceněných produktů, a to redakcí časopisu Jak na počítač, je prodejně nejúspěšnější sestava značky LYNX s označením Virtuální pokojíček 3. Sestavu vyrábí LEVI International, dceřinná společnost holdingu BGS LEVI Group a.s.

„Jedná se o skvěle vybavenou multimediální počítačovou sestavu, která bez problémů splní pracovní úkoly a stejně tak zastane roli centra domácí zábavy. Umožní vám sledování televize, DVD filmů, hraní her, zpracování videa i fotografií. Koncového uživatele potěší komplexnost celé sestavy, ke které patří i LCD monitor a inkoustová fototiskárna. Ke kladům samozřejmě patří velmi příznivá cena a dobrá dostupnost sestavy.“ zhodnotil produkt Richard Sláma, šéfredaktor časopisu.

„Z ocenění máme samozřejmě velkou radost“, okomentoval zisk ocenění Leoš Kalandra, marketingový ředitel LEVI International a.s. „Po skvělých prodejních výsledcích, které sestava LYNX Virtuální pokojíček sklízela v loňském roce, je pro nás získání ocenění Produkt roku 2005 dalším příjemným důkazem toho, že jsme při její přípravě přesně odhadli požadavky uživatelů. Těm jsme tak nabídli vyvážené řešení, které jim za jejich peníze přinese maximální užitnou hodnotu. V tuto chvíli už probíhají práce na přípravě nové generace sestavy Virtuální pokojíček tak, aby se i letos stala sestavou, kterou ocení jak koncoví zákazníci tak odborná média“, dodal Leoš Kalandra.

O společnosti BGS LEVI Group a.s.
Společnost byla založena v červnu 2005. Hlavním posláním holdingu je zajištění vybraných servisních služeb pro společnosti BGS Distribution a.s., BGS Distribution Czech s.r.o., BGS Retail a.s. a LEVI International a.s. Majoritním vlastníkem společnosti je akcionář společnosti BGS-Distribution a.s.

Společnosti holdingu BGS LEVI Group a.s., společnosti LEVI International a.s., BGS Distribution a.s., BGS Distribution Czech s.r.o. a BGS Retail s.r.o. dodaly v roce 2005 na český a slovenský trh více než 41 tisíc kusů počítačů značek LYNX, digipro a BRAVE.
 
O společnosti LEVI International a.s.
Společnost byla založená v roce 1995 jako dovozce paměťových čipů a procesorů. Portfolio produktů se neustále rozšiřuje a spolu s ním roste i počet zákazníků a objem prodeje. Sortiment LEVI International dnes zahrnuje kompletní spektrum výpočetní techniky, mobilních komunikačních řešení a digitální elektroniky. V průběhu posledních let se společnost stala jedním z největších distributorů IT na českém trhu a zaujala pozici jedničky v distribuci paměťových čipů a procesorů. Společnost LEVI International a.s. je držitelem certifikátu ISO 9001:2001, který se vztahuje na nákup a prodej PC komponent, GSM techniky, periferií, výrobu a prodej počítačových sestav a doprovodné služby (reklamace a technická podpora). Společnost má více než 10 000 aktivních zákazníků, z nichž více než 4 500 nakupuje pravidelně. V roce 2004 dosáhla obratu 4,2 mld. Kč. Společnost LEVI International a.s. pracuje výhradně pomocí distribuční formy prodeje. Zákazníkem společnosti se proto mohou stát pouze výrobci počítačů, velkoobchody s výpočetní technikou a specializovaní dealeři.
V roce 2005 bylo prodáno 26 744 kusů desktopů, serverů a notebooků LYNX, což ve srovnání s rokem 2004 představuje nárůst o 39 %.

O společnosti Computer Press, a. s
Nejvýznamnější české vydavatelství v oblasti informačních a komunikačních technologií, které působí ve vydávání časopisů a knih a na internetu již od roku 1994.

Svými tištěnými a internetovými médii oslovuje Computer Press každý měsíc dohromady nejvíce zájemců o počítače, spotřební elektroniku a moderní digitální techniku. Computer Press pravidelně vydává 11 tištěných titulů, 5 důležitých internetových médií a pořádá odborné konference a semináře. Většina projektů drží první nebo druhé příčky ve svých kategoriích. Ročně tiskne a distribuuje přes 5 milionů výtisků časopisů, lisuje přes 1,5 milionu CD-ROM a DVD-ROM.

O titulu Jak na počítač
Počítačový čtrnáctideník pro „deset milionů uživatelů počítačů“ v ČR přináší nejvíce srozumitelných návodů krok za krokem. Zaujme přívětivým a přehledným grafickým stylem. Časopis radí jak ovládat počítač celé rodině a všem generacím čtenářů formou přehledných návodových listů. Zatímco ostatní počítačové časopisy očekávají alespoň základní znalosti práce s počítačem nebo vyžadují znalost odborných pojmů, Jak na počítač otevírá svět počítačů všem. Tak jako v autoškole naučí každého řídit automobil bez nutnosti zkoušky ze spalovacího motoru či klempířských dovedností, časopis poradí se vším, co může uživatele počítačů potkat. Jak na počítač je nejlevnější počítačový magazín na trhu, a to i ve verzi s cédéčkem, která pravidelně přibyla od roku 2004.

Váš názor | Kdo se skrývá za prvním českým phishingem?

Témata článku: Sestavy, Spalovací motor, Odborná znalost, Televize doma, Lynx, Virtuální procesor, Holding, Odborný titul, Servisní návod, Paměťový produkt, Nejlevnější televize, Slovenská televize

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší