Počítače Lenovo s Windows 7 podporují digitální zábavu a osobní produktivitu

Počítače Lenovo s Windows 7 podporují digitální zábavu a osobní produktivitu

Společnost Lenovo oznamuje, že již nyní nabízí široké portfolio notebooků ThinkPad a IdeaPad s novým operačním systémem Windows 7. Lenovo zároveň uvádí dva nové notebooky ThinkPad určené pro podnikatele a malé firmy. Nové notebooky ThinkPad SL410 a SL510 se vyznačují nejen vysokým výkonem, ale i speciálními funkcemi, díky nimž vystupují z řady. Jsou vybaveny ostrým a jasným displejem 16:9 s vysokým rozlišením a podporují snadné a kvalitní volání pomocí protokolu Voice over Internet (VoIP).

Společnost Lenovo certifikovala mnoho svých počítačů s Windows 7 v rámci programu Lenovo Enhanced Experience, který zaručuje, že takto označené počítače mají vysoký výkon, bohatou multimediální výbavu a také snadné použití. Kombinace Windows 7 spolu s certifikací Lenovo Enhanced Experience představuje pro koncové spotřebitele, podnikatele a malé firmy (SMB) i velké firemní zákazníky významný pokrok v oblasti digitální zábavy a osobní produktivity.

Během tří let inženýři ze společností Microsoft a Lenovo neúnavně pracovali, aby společně vytvořili PC produkt, který bude lepší, rychlejší, stabilnější a také bezpečnější,“ řekl Rory Read, prezident a provozní ředitel společnosti Lenovo. „Byla to jedinečná snaha o integraci hardwaru a softwaru od samého základu. Výsledkem je, že jsme dosáhli inovací v oblasti dotykových technologií, zvýšení rychlosti a celkového výkonu a vyvinuli řadu dalších vylepšení, která budou pro naše zákazníky po celém světě přínosem.“

Rychlejší, bohatší a jednodušší zkušenosti

Počítače s certifikací Lenovo Enhanced Experience umožňují na rozdíl od stejně konfigurovaných, avšak neoptimalizovaných počítačů, lepší, rychlejší a snadnější práci. Domácí uživatelé si mohou vybrat například IdeaPad U350 nebo G550. Firemní zákazníci si mohou zvolit business řadu počítačů Think, včetně ThinkPad T400s, R400 a notebooků X200, X200 Tablet, desktopů ThinkCentre A58 a M58 a pracovních stanic ThinkStation S20 a D20.

Počítače označené certifikací Lenovo Enhanced Experience startují podstatně rychleji než stejně konfigurované, ale neoptimalizované Lenovo počítače. Například u vybraných počítačů Think naběhnou Windows 7 až o 56 % rychleji ve srovnání se systémem Windows XP nebo Windows Vista a lze je ukončit i za pouhých pět sekund. Všechny počítače zahrnují řadu multimediálních vylepšení, řada Idea pak nástroje pro snadnou údržbu systému a řada Think výkonově optimalizované technologie ThinkVantage pro zvýšení produktivity a bezpečnosti.

Počítače s certifikací Enhanced Experience také v budoucnu poskytnou zákazníkům zcela novou koncepci ovládání počítačů, a to pomocí dotykové technologie u multitouch displejů tabletu ThinkPad X200 a notebooku ThinkPad T400s. Díky technologii SimpleTap budou moci uživatelé snadno ovládat hardwarové funkce prostřednictvím dotykového displeje.

Ceny a dostupnost

Cena modelu ThinkPad SL410 bude od 13.990 Kč bez DPH, cena modelu ThinkPad SL510 od 11.990 Kč bez DPH.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.

Témata článku: Idea, Ideo, Lenovo Ideapad, Lenovo Thinkpad, Thinkpad, Windows Tablet, Nový inženýr, H¨ardwarová údržba, Hardwarová údržba

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí