Po úspěchu v USA dobývá Software602 i český trh

4. října 2005
Google Earth se zaměřuje na Afriku
Společnost Software602 a.s., která již 15 let působí v oblasti vývoje software pro kancelářské účely, představí na letošním veletrhu INVEX řadu novinek. Hlavním tahákem a důvodem proč navštívit stánek společnosti, by mělo být představení projektu XML inteligentních formulářů, který znamená zlom v získávání informací v rámci podnikové sítě a přes internet. „V době, kdy se dynamicky rozvíjí používání elektronického podpisu, je používání XML formulářů jen logickým milníkem, ke kterému postupně přichází řada organizací i firem,“ uvádí jeden z průkopníků užívání inteligentních formulářů obchodní ředitel společnosti Pavel Nemrava.
Po úspěchu v USA dobývá Software602 i český trh

Inteligentní XML formuláře mají vlastnosti, které postupně přesvědčují stále více organizací k jejich zavedení. „Pokud si organizace chce zrychlit a celkově zefektivnit přehled nad informacemi, které od někoho požaduje, sáhne po našem řešení,“ říká obchodní ředitele Pavel Nemrava. Ten, kdo formulář takzvaně vystaví, získává v reálném čase do své databáze přesně takové informace, jaké potřebuje. A na druhou stranu ten, kdo formuláře vyplňuje má jistotu, že formulář vyplní správně a že mu bude rozumět. Systém zrychlí a zpříjemní práci na straně klienta i zpracovatele dat a uživatel také záhy zjistí, že to celé je vlastně ohromně jednoduché. Organizace i firmy mají již nyní možnost využívat online tyto formuláře na portálech Centrální adresa nebo BusinessInfo.cz. V budoucnosti by se pak prostřednictvím XML mohla podávat například daňová přiznání, provádět výpisy z různých rejstříků, ale také vystavovat i přijímat faktury a různé další doklady.

 

Kromě inteligentních XML formulářů bude na INVEXu představena další žhavá novinka: nová generace bezpečného internetového řešení 602LAN SUITE 5.0 GroupWare. Návštěvníci se také budou moci dopodrobna seznámit i s ostatními oblíbenými softwarovými produkty a jejich aktualizacemi jako jsou Print2PDF, 602SQL Server, 602Office a další.

 

Software602, která velké množství produktů prodává prostřednictvím internetu, se rozhodla na veletrh INVEX vrátit po 6 letech. Toto rozhodnutí ovlivnila především dynamika poptávky z prostředí České republiky, celkový rozkvět oboru a samozřejmě také stabilní tvář i návštěvnost brněnského veletrhu. „Chceme se také osobně setkat s klienty, se kterými komunikujeme dlouhá léta pouze elektronicky,“ upozorňuje obchodní ředitel Pavel Nemrava.

Váš názor Další článek: Google Earth se zaměřuje na Afriku

Témata článku: USA

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší