Plzeňská energetika bude využívat IT řešení od Minervy

Praha, 4. dubna 2007. Historie akciové společnosti Plzeňská energetika sahá až do roku 1874, kdy byly založeny první samostatné kotelny ve Škodově strojírně a slévárně. Během dvou století prošel energetický závod mnoha změnami a inovacemi zařízení do dnešní podoby. V současnosti je významným dodavatelem energie pro západočeský region.
Plzeňská energetika bude využívat IT řešení od Minervy

Plzeňská energetika podepsala smlouvu na dodávku a implementaci nového informačního systému. Vedení společnosti rozhodlo o ERP systému od společnosti QAD. Minerva Česká republika zde zastupuje roli systémového integrátora zastřešujícího celé řešení, které se skládá z dodávky a implementace EA (Enterprise Applications) QAD doplněného o moduly Personalistika a Mzdy, Řízení lidských zdrojů, elektronický docházkový a stravovací systém a dodávky serveru od společnosti Hewlett Packard. EA QAD bude využíváno uživateli z  oblasti financí, distribuce a výroby.

Společnost MINERVA je výhradním poskytovatelem řešení produktů firmy QAD v ČR a SR  a působí také jako distributor QAD ve východní Evropě.

Témata článku: Minerva

Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu