Plné sklady: Electro World má nové iPady pro všechny

Plné sklady: Electro World má nové iPady pro všechny

Electro World začíná ihned po Velikonocích uspokojovat hlad po novém iPadu 2, a to jak všech svých zákazníků, tak i části konkurenčních. Do všech jeho poboček totiž dorazila velká zásilka populárních tabletů.

„Dosud jsme mohli prodat jen několik stovek iPadů, které nám Apple dodal. To bylo mnohem méně, než jaká byla poptávka našich zákazníků. Nyní jsme získali takové množství tabletů, že okamžitě pokryjeme objednávky z předprodeje a ve volném prodeji bude dostatečné množství kusů,“ říká šéf oddělení PC a příslušenství Tomáš Kučera.

Nový iPad 2 se začal prodávat 25. března letošního roku a vzhledem k vysokému zájmu a nedostatku tohoto zboží nebylo možné pokrýt poptávku. Electro World za první týdny prodal svoje maximum, které měl k dispozici – několik stovek kusů.Dostalo se tak pouze na ty, kteří už měli tablet objednaný a zaplacený. Apple totiž nestíhá zásobovat ani své prioritní světové trhy. Z tohoto důvodu Electro World začal se společností Apple intenzivně vyjednávat a získal dostačující zásoby.

Tablety budou ihned po Velikonocích k dostání ve všech pobočkách Electro Worldu za cenu začínající na 11 499 korunách. Do prodeje jdou jak modely kombinující připojení přes 3G a Wi-Fi, tak levnější modely vybavené pouze Wi-Fi konektivitou.

Stejně jako u ostatních přístrojů od společnosti Apple jsou i iPady vystaveny na prodejnách, kde si je mohou všichni zájemci vyzkoušet. Kromě kompletní řady hudebních přehrávačů iPod nabízí Electro World také počítače iMac a notebooky MacBook.

Před nákupem si tak mohou zákazníci otestovat, jak se iPad ovládá, jak vypadá video na velkém displeji nebo jak se na něm dá surfovat na internetu. Tablety jsou již lokalizovány do češtiny, a tak nevznikají problémy s jazykovou bariérou s kusy, které byly dosud dováženy ze zahraničí. Electro World také zákazníkům – na rozdíl od takzvaného šedého dovozu – garantuje plný servis i dvouletou záruku. Kdo by měl zájem o první generaci tabletu Apple iPad, ten jej v prodejnách Electro Worldu dostane za 8 999 Kč, což je nejnižší cena na oficiálním trhu.

Tablety iPad jsou jedním z nejúspěšnějších produktů historie. První verze se jen za první tři měsíce od zahájení prodalo přes tři miliony kusů. A ani nový model nezaostal za očekáváním, když během prvního prodejního víkendu zmizelo z pultů půl milionu krabic.

Témata článku: První model, Konkurenční Apple, iPad 2, Nové příslušenství, Vysoké množství, Nový kus, První zákazník, Electro, World, Apple iPad, Velké množství, Dostatečné množství, Konkurenční model, První kus, První zájemce, Dostatečný zájem

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje