PLM řešení pro všechny - nová spolupráce UGS a IBM

29. ledna 2007
ATI R600 v březnu
Společnost UGS, přední světový dodavatel softwaru a služeb v oblasti PLM, oznámila novou dohodu se společností IBM o celosvětové podpoře cPDM řešení pro malé a střední firmy.
PLM řešení pro všechny - nová spolupráce UGS a IBM

„Tato dohoda je dalším důležitým krokem v naší strategii dodávat moderní průmyslové technologie navržené přímo pro trh malých a středních firem,“ řekl Steve Solazzo, generální manažer společnosti IBM pro malé a střední firmy. Spojení obchodní sítě IBM a vedoucí role UGS ve světě PDM vytváří velmi přesvědčivou nabídku malým a středním firmám hledajícím otevřené a velmi variabilní řešení správy firemních dat.

„Společnost UGS se zavázala k otevřenosti v technologii i spolupráci,“ řekl John Graham, výkonný vicepresident pro celosvětový prodej a služby společnosti UGS. Jsme nadšeni spoluprací s IBM v oblasti malých a středních firem. Ve správě firemního „know-how“ důvěřuje UGS daleko větší počet firem než ostatním třem konkurentům v oblasti PDM. V současnosti už pokrýváme nebo spravujeme naší cPDM technologií více než 40% 3D dat na světě. Těsnější spoluprací s IBM na poli malých a středních firem se naše vedoucí postavení ještě upevní.

Nová dohoda zahrnuje dva klíčové body:

  • Společnosti IBM a UGS budou společně v síti IBM partnerů prodávat a podporovat produkt Teamcenter ® včetně potřebných služeb malým a středním firmám v šesti zemích: USA, Kanadě, Francii, Německu, Japonsku a v Číně.
  • Produkt Teamcenter Express – cPDM součást portfolia UGS Velocity Series™ pro střední firmy může být propojena s širokou škálou CAD aplikací včetně Solid Edge® a NX® stejně jako s CATIA®, Pro/Engineer® Wildfire®, AutoCAD®, Inventor™ a SolidWorks®. Balíček Teamcenter Express je předem konfigurovaný pro malé a střední firmy z oblasti strojírenského, automobilového, leteckého a zbrojního průmyslu.

Teamcenter Express je konfigurací plného produktu Teamcenter pro středně velké firmy. Teamcenter je vlajková loď PDM řešení společnosti UGS. S více než dvěma milióny licencí na světě je Teamcenter nejpoužívanějším PLM portfoliem na světě. Teamcenter se de facto stal světovým standardem společností z různých oblastí průmyslu, které hledají škálovatelný produkt světové úrovně pro správu dat a procesů, umožňující sdílení informací a nápadů mezi partnery, dodavateli a zákazníky na celém světě ve velmi dobře zabezpečeném digitálním prostředí.

"Je to strategický krok společnosti UGS, která takto pokračuje v závazku obsloužit vysoce rostoucí trh malých a středních firem,“ řekl Ed Miller, president společnosti CIMdata. „Teamcenter Express podtrhuje úsilí společnosti UGS nadále vyvíjet portfolio Velocity zaměřené na malé a střední firmy s využitím otevřené multi-CAD platformy Teamcenter. Pro společnost IBM a její partnery  nabízí toto rozšíření vlastního portfolia řešení pro malé a střední firmy.“

„Jsme nadšení z nové dohody s IBM, která rozšíří naše pracovní vztahy,“ řekl Graham. „Spolu s rozšířením o Teamcenter Express toto partnerství dále názorně ukazuje náš závazek většího působení v multi-CAD prostředí malých a středních firem. Partneři společnosti IBM mají nyní možnost poskytnout svým zákazníkům nejlepší technologii, a uspokojit tak jejich požadavky. Teamcenter Express nabízí zákazníkům IBM otevřené cPDM řešení pro správu multi-CAD dat.“

Otevřené platformy jsou důležité pro moderní celosvětové sítě. Společnosti UGS a IBM potvrdili svůj závazek otevřené spolupráce z nedávných oznámeních. Společnost IBM nedávno ohlásila nově vyvinutou otevřenou vývojovou platformu pro lepší propojení konstrukčního návrhu a vývoje produktu s hlavními firemními procesy. Tato platforma v kombinaci s PLM partnerskými aplikacemi dovoluje klientům snadno rozšířit konstrukční a obchodní spolupráci s dodavateli. Společnost UGS navíc posílila svůj otevřený obchodní model zveřejněním úplné reference JT™ formátu, který je v PLM oboru nejpoužívanějším 3D formátem pro vizualizaci a spolupráci při návrhu výrobku.

Váš názor Další článek: ATI R600 v březnu

Témata článku: IBM, Moderní svět, Automobilový průmysl, Důležitá oblast, Express, Multi, Firemní data, Důležitý krok, Moderní oblast, Portfolio, Letecký průmysl, Nejpoužívanější síť, Moderní technologie

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší