PlayWorks DTT3500 Digital

Reproduktorový systém pro domácí zábavu bez kompromisů od společnosti Creative.
PlayWorks DTT3500 Digital
Creative Labs Europe, špičkový poskytovatel řešení pro osobní digitální zábavu (Personal Digital Entertainment – PDE), oznámila uvedení na trh nového reproduktorového systémy PlayWorks DTT3500 Digital. Tento všestranný nový reproduktorový systém, jež bude dán na trh v září tohoto roku, je ideální pro uživatele, kteří si chtějí zajistit zvukový výstup v maximální kvalitě ze zařízení pro domácí zábavu, ať již je to přehrávání DVD filmů z herních konzolí a hraní PC her či jen poslech digitálně zaznamenaných nahrávek.

PlayWorks DTT3500 jsou schopny přehrávat zvuk zakódovaný v normě Dolby Digital, což je formát prostorového zvuku používaný u DVD filmů, jenž vytváří strhující prostorové zvukové prostředí bez kompromisů, které výrazně přispívá k umocnění zážitku ze sledování filmů. Ale to není vše. Reproduktorová soustava PlayWorks DTT3500 je také ideální pro spojení s konzolí PlayStation® ať již je to při hraní her či sledování DVD filmů a pro hraní her na PC podporujících technologii 3D Sound či EAX.

Na rozdíl od ostatních řešení pro domácí kino, jež jsou v současnosti na trhu a které vyžadují nákup AC-3 dekodérů/zesilovačů a multi-reproduktorových systémů, se PlayWorks DTT3500 dodávají kompletně se vším, co potřebujete k tomu, abyste dosáhli pravého prostorového zvuku u široké palety aplikací.

Totální řešení obsahuje dekodér/zesilovač jak s koaxiálním připojením, tak s optickým připojením v normě Dolby Digital, což z něho činí ideální doplněk pro herní konzoli PlayStation, jež se má brzy objevit na trhu. Reproduktorový systém je též vybaven digitálním připojením ke kartě SoundBlaster Live! a čtyřkanálovým analogovým vstupem.

Součástí systému PlayWorks DTT3500 je 6 reproduktorových skříní, 4 satelitní zajišťující tří-dimenzionální audioefekty a centrální satelit používaný pro reprodukování hlasů a dialogů z plátna a k tomu výkonný subwoofer pro optimální zvuk z nízkých frekvencí a výbuchů. Celkový efektivní výkon systému je přes 70 Wattů .

Abychom uvedli kompletní obsah balení, tak PlayWorks DTT3500 se dodávají také současně s dálkovým ovladačem, který z nich činí perfektní doplněk pro sledování DVD filmů, ať již jde o DVD na PC nebo o stolní systém.

Tento vysoce výkonný systém domácího kina umožní uživatelům dosáhnout prostorového zvuku bez kompromisů díky svým šesti kanálům (tzv. 5.1 konfigurace); levý, pravý, střední obrazovkový kanál, oddělený levý a pravý zadní kanál a kanál subwooferu.

"Jedná se o ideální reproduktorové řešení pro uživatele, kteří ocení rozdíl, který může správný zvuk zajistit hrám a sledování DVD filmů. Špičková kvalita konstrukce a výstupu splňuje vše, co naši zákazníci od tohoto rangu reproduktorových systémů očekávají. Ještě jednou jsme připraveni dodávat našim zákazníkům špičkový produkt za velmi konkurence schopnou cenu," řekl Leonardo Colucci, evropský manažer značky pro reproduktorové systémy společnosti Creative.

O společnosti Cambridge SoundWorks

Společnost Cambridge SoundWorks založená v Cambridge, stát Massachusetts, v roce 1997 a v roce následujícím přejatá společností Creative, konstruuje a vyrábí reproduktorové systémy pro použití s domácími stereo-systémy, domácím kinem, určené pro automobily a multimediální systémy. Společnost je vyhlášená svými kvalitními domácími reproduktorovými systémy a vychvalovanými multimediálními reproduktorovými systémy - hlavně SoundWorks® resp. PC Works™. Další informace naleznete na adrese www.cambridgesoundworks.com.

O společnosti Creative

Společnost Creative Technology Ltd., která byla založena v roce 1983, má sídlo vedení v Singapuru. Pobočka Creative Labs Europe byla založena v roce 1993 s cílem získat větší podíl z potenciálu evropského trhu. Do plného provozu byla pobočka uvedena generálním ředitelem Michaelem Sullivanem a její sídlo bylo vybudováno v Berkshire, UK. Creative Labs Europe se během minulých tří let rozrostla devětkrát s pobočkami ve Francii, Španělsku, Portugalsku, Itálii, Německu, UK, státech Beneluxu, Dánsku, Švédsku a Polsku. Evropské technické a provozní centrum společnosti Creative (EOTC) bylo oficiálně otevřeno 19.července 1995 v irském Dublinu. EOTC funguje jako centrální křižovatka pro rychle rostoucí evropský obchod. Zajišťuje efektivní dodávky produktů lokalizovaných a přizpůsobených evropskému trhu. Navíc poskytuje technickou podporu a doplňuje tak aktivity poboček v evropských zemích. V oblasti Evropy operuje 450 zaměstnanců.

Diskuze (2) Další článek: FlashFun – nový herní server plný zábavy a vzrušení

Témata článku: PC skříně, Zvuková kvalita, Subwoofer, Subwoofery, Domácí kina, Hraní, Zesilovače, Herní zážitek, Playstation 5 herní konzole, Satelitní karty, Cambridge, Zvukový kanál, Kino, Playstation 4 herní konzole, Leonardo, Benelux, Domácí kino, Hraná hra, Dublin, Playstation 3 herní konzole, Prostorový zvuk, Evropský systém


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 103

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky