Plánování školení pro inspektory SZPI bude nyní jednodušší

Plánování školení pro inspektory SZPI bude nyní jednodušší

Zaměstnanci Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) si mohou od nynějška sami plánovat školení a kurzy. Brněnská softwarová firma ecommerce.cz totiž pro SZPI dokončila aplikaci Evidence vzdělávání.

Inspektory i ostatní zaměstnance z osmi inspektorátů po celé České republice systém sám například upozorní, že jim končí platnost certifikátu nebo že potřebují absolvovat nové školení. Zaměstnanci se pomocí aplikace zapíší a vyberou příslušný kurz, ať už jazykový nebo odborný.

„SZPI pořádá ročně několik set kurzů, kterých se účastní zaměstnanci z celé republiky. Aplikace Evidence vzdělávání zrychlí a zjednoduší práci především personalistům, kteří ji použijí k evidenci, plánování a optimalizaci školení a kurzů. Každý zaměstnanec si navíc může zjistit informace sám o sobě, nadřízený má možnost spravovat kurzy svých podřízených,“ uvedl projektový manažer společnosti ecommerce.cz Marcel Flídr.

Aplikace je na SZPI už nasazena, tento týden se koná školení zaměstnanců na nový systém, v půli ledna jej začnou běžně používat.

Evidence vzdělávání je další aplikací v rozsáhlém intranetového portálu SZPI, který je postavený na vlastním systému z dílny společnosti ecommerce.cz – SystemIdea. Zakázka za stovky tisíc korun zabrala vývojářům společnosti přibližně tři měsíce.Podobný systém od ecommerce.cz funguje ve společnosti Coca-Cola HBC Česká republika.

Další článek: Čína: Náš internet je otevřený

Témata článku: Coca Cola, Kurs, Zaměstnanci, Celá republika, Evidence

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší