Pikoprojektor Acer C112 PICO: Neobyčejně malý a výkonný

Pikoprojektor Acer C112 PICO: Neobyčejně malý a výkonný

Skupina Acer představila pikoprojektor C112, který doplňuje její nabídku ultrapřenosných projektorů. Nový projektor s neobyčejně nízkou hmotností a kompaktními rozměry vás především zbaví nutnosti nosit s sebou notebook a kabely, a tedy zajistí naprostou nezávislost.

Pak už jen stačí najít plochu, na níž lze promítat fotografie nebo videa - s pikoprojektorem Acer C112 totiž nepotřebujete nic jiného. C112 je dodáván s volitelnou externí baterií, která dosahuje až dvouhodinové výdrže. Projektor umístíte jednoduše do polohy, v níž je zajištěna optimální projekce, a pak už se můžete pohodlně usadit a sledovat celý film, aniž byste se museli starat o zapojení kabelů, konektorů anebo hledat elektrickou zásuvku.

Klepněte pro větší obrázek

S tímto projektorem se obejdetebez notebooku. Jednoduše připojíte USB flash disk a můžete sledovat multimédia na velké ploše díky funkcím USB Slide Show a USB multimédia. Všechna tato řešení dodávají zcela nový význam pojmu „okamžitá projekce“.

K integrovanému portu USB projektoru C112 lze připojit laptop a ihned promítat snímky, videa či prezentace díky funkci Display over USB. Technologie Acer SmartFormat navíc podporuje mnoho formátů obrazu, a tedy zbavuje uživatele starostí s nastavením rozlišení notebooku.

Jako byste měli v kapse přenosné kino. Můžete sledovat multimédia na promítací ploše velikosti od 38 cm (15") do 254 cm (100"). Kontrast 1000:1, jedinečné rozlišení WVGA (854x480) a nativní formát 16:9 zajišťují krystalicky čistou a živou projekci s neobyčejně kvalitním obrazem. Díky vestavěnému reproduktoru s sebou nemusíte nosit ani zvláštní reproduktor, abyste se mohli bavit!

Pikoprojektor C112, který váží pouhých 220 g a měří jen 137x91,5 mm, je ideální společník pro mobilní uživatele, kteří hledají snadno přenosné zařízení, aby mohli okamžitě promítat kdekoli. Snadnou přenosnost doplňuje atraktivní matné černé provedení rafinovaně elegantní skříně. Ovládací panel umístěný na horní ploše projektoru zaručuje snadné a jednoduché ovládání.

Nový pikoprojektor Acer C112 spojuje technologii DLP s technologií LED lampy a tím dosahuje podstatně vyšší kvality obrazu. LED technologie se vyznačuje několika zásadními přednostmi ve srovnání s běžnými lampami. V podstatě není ani nutné LED lampu měnit, protože její životnost dosahuje až 20 000 hodin a k její odolnosti navíc přispívá skutečnost, že nevyužívá citlivá vlákna ani skleněnou baňku.Spojení technologie LED lampy s technologií DLPzajišťuje vyšší sytostbarev a lepšíkontrast, a tedy je promítaný obraz neobyčejně živý a realistický.

LED lampy dále neobsahují toxické látky, jako např. rtuť či halogenové plyny, a ve srovnání s běžnými lampami mohou snížit spotřebu až o 30 %. To je plně v souladu s mimořádným úsilím, jež společnost Acer věnuje vývoji a nabídce „zelenějších“ a ekologičtějších výrobků.

U projektorů se může postupně projevit blednutí barev a promítaný obraz získá žlutavý či nazelenalý odstín. Projektory Acer využívají technologie ColorSafe a DLP®, které zajišťují věrnost obrazu i při dlouhodobém používání a v podstatě zabraňují zkreslení barev.

Pikoprojektor C112 rovněž přispívá k úspoře vzácného času: funkce Quick Start totiž umožňuje používat projektor za 15 sekund od zapnutí a stejně rychle můžete skončit, pokud spěcháte.Díky funkci Acer InstantPack tedy nemusíte čekat, až projektor vychladne – jednoduše ho vypnete, zabalíte a odejdete.

Na čip DLP pikoprojektoru Acer C112 je poskytována pětiletá záruka a na lampu jednoletá záruka bez omezení počtu provozních hodin.

Šuškanda: Internet Explorer 10 přijde s Windows 8 a bude to silné spojení

Témata článku: Slide, Projektor, Pětiletá záruka, Nízký kontrast, Zvláštní význam, Nativní rozlišení, Živý snímek

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší