Pike Electronic je držitel prestižního ocenění TeamTibco Partner

10. prosince 2008
Seznam přichází s novým Super.cz
Pike Electronic je držitel prestižního ocenění TeamTibco Partner

Česká společnost PIKE ELECTRONIC, díky dlouholeté celosvětové spolupráci s firmou TIBCO Software, se stala součásti elitní skupiny partnerských firem držících titul TeamTIBCO Partner, který je určen pouze pro zvané a prověřené firmy z celého světa. Tento statut má pouze omezený počet nejlepších partnerů.

Stanislav Opichal, vice-president společnosti PIKE ELECTRONIC uvedl: „Díky aktivní spolupráci s firmou TIBCO Software, jsme byli přizváni mezi patnáct společností světa, tvořící TeamTIBCO Partners – tedy společnosti, které již prokázaly své zkušenosti u zákazníků a spojují profesionalitu se znalostmi a důrazem na kvalitní práci s vysokou přidanou hodnotou. Naše týmy pracují po celé Evropě na nejprestižnějších projektech.Z našich vysokých standardů a cílů nemíníme slevit a chceme být stále lepší, proto připravujeme další novinky pro naše zákazníky např. v oblasti automatic documented and tested“

PIKE ELECTRONIC je od roku 2003 partnerem společnosti TIBCO Software, celosvětového lídra pro oblast Enterprise Application Integration. PIKE ELECTRONIC disponuje jedním z největších týmů špičkových certifikovaných TIBCO Specialistů v Evropě, který čítá více než 50 certifikovaných TIBCO profesionálů majících zkušenosti z projektů po celé Evropě, primárně z oblasti TELCO a UTILITIES.Tito specialisté mají hluboké zkušenosti s nástroji TIBCO BusinessWorks, TIBCO BusinessEvents, TIBCO Rendezvous, TIBCO Designer, TIBCO iProcess, TIBCO Hawk, SOAP, EMS, BPM. Konzultanti pracují pro zákazníky jako vývojáři, architekti, administrátoři či v operation sekci.

PIKE ELECTRONIC je nejvýznamnějším tuzemským poskytovatelem s celosvětovou působností v oblasti EAI (Enterprise Application Integration), SOA (Service Oriented Architecture) a BPM (Business Process Management). Společnost se opakovaně účastní celosvětové konference TIBCO uživatelů s názvem TUCON –Tibco Users COnference. V roce 2008 se konference konala v americkém San Francisku a PIKE ELECTRONIC byla platinovým sponzorem. Součástí programu bylo představení vlastního produktu MakeDoc , unikátního dokumentačního frameworku pro automatické generování dokumentace z TIBCO BusinessWorks a TIBCO BusienssEvents projektů, který je nabízen TIBCO zákazníkům po celém světě. Mezi uživateli je tento produkt velmi oblíben, neboť automatizuje to, co programátoři neradi dělají a to je dokumentační proces projektů.

Další článek: Seznam přichází s novým Super.cz

Témata článku: Celá firma, Electronic, Celá Evropa, Hawk, Celá společnost, Soap, Designer, Partners, Telco, Celý svět

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší