phion zve partnery a zákazníky na konferenci v Alpbachu od 26. do 27. května 2008

phion zve partnery a zákazníky na konferenci v Alpbachu od 26. do 27. května 2008

Společnost phion zve partnery, zákazníky a potenciální zákazníky na již pátý ročník své každoroční konference phion Summit Conference v tyrolské vesničce Alpbach. Zákazníci a další zainteresované strany se mohou detailněji seznámit se současnými trendy v oblasti zabezpečení IT a konektivity od 26. do 27. května během referenčních a technologických prezentací. Zároveň se v malebném prostředí mohou osobně seznámit se specialisty na zabezpečení a síťové technologie. Pro partnery společnosti phion začne konference o den dříve, 25. května.

V jedinečném prostředí Tyrolských Alp nabízí phion Summit Conference pestrý program s kvalitními řečníky a přednáškami věnovanými otázkám řešení a technologií. Semináře a diskuze také nabídnou příležitost rozvíjet důležité kontakty. Další informace o programu a možnostech registrace najdete na adrese: http://www.phion.com/gk08

O společnosti phion, a.s.

phion je významným evropským poskytovatelem řešení pro ochranu firemní komunikace. S produktovým portfoliem netfence nabízí řešení splňující nejvyšší nároky na dostupnost, bezpečnost a management. phion netfence se důsledně zaměřuje na všechny relevantní bezpečnostní aspekty: od ochrany na perimetru, přes bezpečné a vysoce přístupné připojení poboček, až po ochranu před nebezpečným obsahem a ochranu interní sítě. Všechny produkty phion poskytují možnosti centrálního managementu a vyznačují se výhodnými TCO. Společnost phion, a.s., jejíž akcie jsou kótovány na Vídeňské burze (symbol: PHIO), byla založena v roce 2000 a má hlavní sídlo v rakouském Innsbrucku. Mezi její klienty patří známé mezinárodní firmy z různých oblastí podnikání například EADS (European Aeronautic Defense and Space), Sanochemia, Tilak, Berglandmilch, Schenker Logistics, Blum, RHI nebo Schoellerbank.

Témata článku: Bezpečnost, Centrální oblast, Alpy