Philips 242G5DJEB: oficiální monitor pro MČR v počítačových hrách

Philips 242G5DJEB: oficiální monitor pro MČR v počítačových hrách

Monitor Philips 242G5DJEB byl vybrán jako oficiální monitor pro Mistrovství České republiky v počítačových hrách 2014. Stalo se tak již podruhé v řadě. Svými specifikacemi a využitím nejmodernějších technologií totiž uspokojí i nejnáročnější profesionální hráče, kteří se představí i ve dnech 4. až 6. dubna na již třetí zastávce MČR Tour na veletrhu 4FANS v Praze.

Klepněte pro větší obrázek

Hry na prvním místě

Herní monitor Philips 242G5DJEB je vybaven všemi moderními technologiemi, které hráči potřebují. Jeho obnovovací frekvence je 144 Hz (Dual-link DVI) při Full HD rozlišení 1920x1080 bodů a době odezvy pouze 1 ms, což hráčům umožňuje plynule sledovat jakýkoli pohyb po obrazovce. Funkce SmartFrame umožňuje snadno odhalit skrývající se nepřátele pomocí zvýraznění určité oblasti na obrazovce. Funkce SmartSize zase umožňuje jednoduše přepínat mezi 10 různými velikostmi obrazovek (17“-24“).

Monitor je též vybaven speciálně vyladěným herním režimem SmartImage, který je lehce přístupný přímo na obrazovce a který poskytuje hráčům mnoho možností nastavení (např. režim FPS, RTS, závody). K rychlému přístupu k herním předvolbám slouží speciální dálkové ovládání SmartKeypad, které hráč může připojit k monitoru.

Hardware pro hry

Philips 242G5DJEB je vybaven 4x USB 3.0 hub s jedním rychle nabíjecím portem.  Vsup signálu je zajištěn prostřednictvím analogového VGA portu, digitálního DVI Dual-linku, HDMI nebo DisplayPortu. Pro maximální pohodlí hráčů je monitor vybaven ergonomickou základnou s výškově nastavitelnou polohou monitoru, náklonem, otočením a funkcí PIVOT. Navíc pomocí MHL technologie k monitoru snadno připojíte svůj mobilní telefon a můžete tak značně rozšířit jeho zobrazovací plochu.

Témata článku: Mobilní telefony dual, Herní monitory, Herní režim, Pivot, Herní monitor, Tour

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji