Philips 239C4QHWAB: Bezdrátové sdílení obrazovky ještě jednodušší

Philips 239C4QHWAB: Bezdrátové sdílení obrazovky ještě jednodušší

Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvedla na český a slovenský trh nový 23palcový monitor Philips 239C4QHWAB, který je vybaven technologií Miracast. Díky této technologii mohou uživatelé bezdrátově sdílet obsah svého Android zařízení na velké obrazovce monitoru.

Klepněte pro větší obrázek

Z ruky přímo na velkou obrazovku – bavte se díky Miracast

V každé domácnosti dnes najdeme různá zařízení s malým displejem, například mobilní telefony nebo tablety. Uživatelé však často potřebují streamovat jejich obsah na větší obrazovku. Díky standardu Miracast může nový Philips 239C4QHWAB zobrazovat obsah z Android zařízení, která jej podporují. Miracast se aktivuje stisknutím jediného tlačítka na stojanu monitoru. Jakmile je funkce Miracast aktivována a monitor identifikuje známé zařízení, všechen prohlížený obsah z mobilního zařízení – základní obrazovka, aplikace a videa – se zobrazí v plné HD kvalitě na velkém monitoru.

Uživatelé s mobilními zařízeními, která Miracast nepodporují, nový Philips 239C4QHWAB také využijí – podporuje totiž i MHL technologii, tedy sdílení plochy Android zařízení pomocí kabelu.

Výkon monitoru jako předpoklad pro sdílení

Díky IPS panelu se nový monitor Philips Miracast může pochlubit skvělým obrazem s živými barvami a extra širokými pozorovacími úhly. Pro co nejlepší zážitek ze sledování je vybaven řadou chytrých funkcí, například SmartImage analyzuje zobrazovaný obsah a přizpůsobuje mu kontrast a barvy. SmartKolor vylepšuje celkové podání barev a SmartContrast se zaměřuje na bohaté detaily.

Nový Philips 239C4QHWAB Miracast je dostupný za 8100 Kč včetně DPH.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Velký monitor, Velká obrazovka, Miracast

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje