Philips 235BL2CB: velký monitor s inteligentním PowerSensorem

Philips 235BL2CB: velký monitor s inteligentním PowerSensorem

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nový LED monitor značky Philips řady B. Model 235BL2CB je výjimečný zejména díky funkci PowerSensor, která dokáže uživateli ušetřit až 80 procent nákladů na el. energii.

PowerSensor je nová unikátní technologie Philips. Součástí každého monitoru je zabudovaný senzor, který dokáže pomocí neškodných infračervených signálů zjistit, zda je uživatel před monitorem. Ve chvíli, kdy není, automaticky sníží jas monitoru. Úspora energie a finančních nákladů může dosáhnout až 80 procent.

Klepněte pro větší obrázekDisplej 235BL2CB má elegantní design, který splňuje nejpřísnější nároky na ergonomii. Má nastavitelnou základnu monitoru Compact Ergo Base, která umožňuje měnit náklon, natočení i výšku a zajistit tak maximální pohodlí při prohlížení a navíc zvyšuje efektivitu práce.

Nový LED monitor Philips využívá LED technologie, díky níž se rychle rozsvítí na plný a rovnoměrný jas. Stálá úroveň jasu na celé obrazovce nabízí dokonalou reprodukci barev. Navíc jsou LED diody šetrné k ekologii, protože neobsahují rtuť a umožňují tak šetrný proces likvidace a recyklace.

Monitor splňuje nároky na certifikaci EPEAT GOLD zaručující maximální energetickou účinnost a nižší emise plynů. Program EPEAT pomáhá kupujícím vybírat monitory podle 51 kritérií podporovaných organizací US EPA. Certifikace GOLD zaručuje, že nejméně
30 % plastů tvoří recyklované materiály.

Dalšími přednostmi monitoru je funkce SmartImage, která automaticky analyzuje zobrazovaný obsah a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatel si může vybrat z řady různých režimů a monitor sám dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí.

Součástí monitoru je také port USB 2.0, který umožňuje uživateli pohodlně připojit multimediální zařízení plug and play, nebo zabudovaný stereo audio systém se dvěma vysoce kvalitními stereofonními reproduktory.

Monitor je na českém i slovenském trhu k dispozici již nyní.

Technické parametry:

 • Typ LCD panelu TFT-LCD
 • Optimální rozlišení1920 x 1080 při 60 Hz
 • Úhlopříčka23“
 • Spotřeba22,47 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
 • Formát obrazu16:9
 • Odezva5 ms
 • Jas300 cd/m2
 • SmartContrast20 000 000 : 1
 • KonektoryVGA, DVI-D (digitální HDCP)
 • Hmotnost4,57 kg
 • Doporučená min. EU cena3708 Kč bez DPH
   

Chcete-li se o tomto monitoru dozvědět více, navštivte stránky www.powersensormonitor.com.

Weather Spark Beta: Libůstka pro meteorologické fajnšmekry

Témata článku: HDCP, Gold, Monitor, LED Monitor, Maximální jas, Energetický náklad

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší