Personální posila: Aquasoft s novým obchodním ředitelem

Praha, 5. ledna 2006 – Aquasoft, přední firma v oblasti vývoje a dodávek informačních systémů pro veřejnou správu a soukromý sektor, má nového obchodního ředitele.
Personální posila: Aquasoft s novým obchodním ředitelem

Je jím Rostislav Dubský, který do pozice obchodního ředitele Aquasoftu nastoupil k 1. lednu 2006. Dubský vystudoval informatiku a biotechnologii na Univerzitě Karlově a Vysoké škole zemědělské. Manažerské a ekonomické vzdělání si doplnil studiem MBA na Masarykově ústavu vyšších studií při ČVÚT společně s Sheffield Hallam University (Velká Británie).  

 

Profesní znalosti R. Dubský získával v průběhu posledních pěti let v konzultantských a manažerských pozicích v IT a telekomunikační oblasti. Před nástupem do Aquasoftu působil čtyři roky ve společnosti

T-Mobile, kde vedl Obchodní oddělení a aktivity v segmentu veřejné správy. V této společnosti se mj. věnoval rovněž alternativním formám prodeje jako jednomu ze čtyř distribučních kanálů a úspěšně připravil a implementoval koncept alternativního prodeje služeb mobilního operátora. Pro T-Mobile získal významné zákazníky, jako například Ministerstvo vnitra, Ministerstvo spravedlnosti či Českou poštu.

 

Rostislav Dubský aktivně přispěl k tomu, aby Aquasoft získal společně s dalšími partnery jednu z nejrozsáhlejších IT zakázek ve veřejném sektoru v roce 2004, kterou je Vězeňský informační systém pro Generální ředitelství vězeňské služby ČR. Ke své nové funkci obchodního ředitele dodává: „Aquasoft se několik let intenzivně věnuje vývoji informačních systémů pro veřejnou správu. Jako jeden z mých klíčových úkolů proto vidím prohloubení a upevnění pozice Aquasoftu jako předního IT dodavatele v této oblasti.“ 

 

Jako obchodní  ředitel se Rostislav Dubský hodlá zaměřit i na konsolidaci obchodního týmu a posílení obchodních aktivit i v dalších segmentech. Ve své nové pozici se bude soustředit také na to, aby obchodně využil čerstvě získanou kompetenci společnosti v oblasti softwarového řešení pro plánování podnikových zdrojů (ERP).

 

Rostislav Dubský má 36 let, je rozvedený a bezdětný. Ve volných chvílích se věnuje historii a kultuře, sám aktivně maluje a kreslí. Ze sportu ho zajímá především tenis.

Témata článku: Mba, Sheffield

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje