PERSONALIZACE - nová služba v Internetovém telefonním seznamu

18. března 2002
The Playa 2.0 Alpha 2 pro DivX 5
INTERNET OnLine, organizační jednotka ČESKÉHO TELECOMU, a.s. nabízí doplnění služeb svého Internetového telefonního seznamu.
PERSONALIZACE - nová služba v Internetovém telefonním seznamu

Personalizace  je vhodným doplňkem zákazníkova čísla  a umožňuje  rozšířit  vlastníkovi tohoto čísla stávající údaje o řadu dalších informací.  Služba je vhodná jak pro fyzické osoby, které mohou informovat např. o  dalším spojení v případě nepřítomnosti na uvedeném telefonním čísle, tak i pro firmy, které tak mohou velice jednoduchým způsobem informovat  o oblasti podnikání,  bez  dalších nákladů na inzerci.

 

Podnikatelským subjektům i fyzickým osobám umožňuje služba  doplnit údaje například o  jejich další telefonní kontakty nebo kontaktní osoby, e-mailové adresy atd., pro oblast podnikání dovoluje doplnit  informace o činnosti společnosti,  firemní internetové stránky či možnost netmeetingu. Dále umožňuje vložit do takto rozšířené informace o vlastníkovi telefonní stanice i obrázek a údaje o firemních výhodách. Součástí služby je nástroj umožňující uživateli vkládat a upravovat vybraná data samostatně podle vlastního výběru  a  momentální potřeby.

 

Službu lze aktivovat on-line přímo z Internetového telefonního seznamu nebo stránek www.iol.cz. K vlastní aktivaci musí znát každý zájemce pouze vlastní referenční číslo, které je uvedeno na pravidelném měsíčním vyúčtování za telekomunikační služby.

 

Cena služby PERSONALIZACE je 30,-Kč pro aktivaci jedné telefonní stanice. U jednou takto aktivovaného záznamu jsou již další úpravy nebo změny údajů bezplatné. Navíc po registraci získává každý zákazník on-line přístup ke spouštění dalších služeb INTERNET OnLine, které jsou dostupné přes modem a telefonní linku. V případě  zájmu o některou z dalších služeb tohoto  internetového poskytovatele  je pak aktivace služby  otázkou několika minut.

 

INTERNET OnLine tak rozvíjí svou nabídku nejen v oblasti přístupu, ale cíleně  podporuje i rozšiřování  obsahových služeb pro maximální spokojenost všech zákazníků.

 

Váš názor Další článek: The Playa 2.0 Alpha 2 pro DivX 5

Témata článku: Internet, Telefonní číslo


Určitě si přečtěte

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 252

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 119Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu