PCS představuje novou verzi účetního software ACONTO

PCS představuje novou verzi účetního software ACONTO

Společnost PCS, divize Aconto, uvedla novou verzi bezplatného ekonomického a účetního software ACONTO® Free, která byla rozšířena oproti stávající verzi o průvodce počátečním nastavením programu.

Nová verze účetního software je k dispozici ke stažení od 1. května 2008. Od počátku května bude současně na internetových stránkách www.aconto.cz  spuštěna prezentace účetních společností zpracovávajících účetnictví v programu ACONTO®. Prezentace bude sloužit živnostníkům a firmám používajícím program ACONTO® k vyhledání externí účetní společnosti v jejich regionu. Předávání podkladů, jež vzniknou v programu ACONTO®, a jejich následné zaúčtování pak může být uskutečňováno elektronickou cestou prostřednictvím CD, e-mailu apod.

Rozšířením verze ACONTO Free o průvodce počátečního nastavení programu, chceme uživatelům usnadnit cestu od stažení našeho software k prvnímu vystavení faktury, založení prvního pokladního dokladu, až po jeho závěrečné zpracování. Snažíme se takto vyjít vstříc hlavně živnostníkům, kteří tento program využívají
ke zpracování účetní evidence, hlavně z důvodu dalších možností, které ACONTO nabízí – například elektronické předávání dokladů mezi jednotlivými instalacemi ekonomického software ACONTO,“ říká k uvedení nové verze programu Ing. Renata Dolejšová, manažerka divize Aconto. 

Váš názor Další článek: SP3 pro Windows XP už je oficiálně dostupný

Témata článku: Software, Elektronická verze, Displej

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší