PC Prestigio Gamer oficiální sestavou World Cyber Games 2005 powered by Intel

19. října 2005
Vynálezce Wiki opouští Microsoft
Praha/Brno – 19. října 2005 – Výkonný multimediální počítač Prestigio Gamer se stal oficiální herní sestavou české národní kvalifikace World Cyber Games 2005 powered by Intel. Hráčům a organizátorům bude k dispozici 70 herních sestav a 10 špičkových notebooků Prestigio.
PC Prestigio Gamer oficiální sestavou World Cyber Games 2005 powered by Intel

Letošní Národní finále World Cyber Games 2005 powered by Intel proběhne na veletrhu spotřební elektroniky Digitex 2005. Rozhodne se zde o účasti jedenáctičlenné české reprezentace na celosvětové olympiádě v elektronických hrách, která se v letošním roce uskuteční v Singapuru. V této exotické metropoli budou hráči z 66 zemí světa soutěžit o bezmála 10 milionů korun.

Specifikace oficiální sestavy WCG 2005 sestavy:

  • Procesor: Intel Pentium 4 630 HT (3 GHz, 2 MB L2 chache, 90 nm, EM64T)
  • Základní deska: Foxconn i945 chipset
  • Operační paměť: 1 GB (2x 512 MB), Kingston
  • Pevný disk: 160 GB SATA 300, 7200 ot./min.,Samsung
  • Grafická karta: Powercolor ATI X800GT s jádrem R480 (lepší verze s vysokým OC potenciálem)
  • FDD 3,5“
  • Optická mechanika: LG DVDRW GSA-4167BL DUAL LAYER 16x, bulk black
  • Skříň: EUROCASE ML 5493 BlackSilver,350W, CE, 2x USB, AUI, kit prescott

„Každým rokem testujeme počítače od různých společností na trhu a Prestigio Gamer splňuje všechna náročná kritéria, která klademe na herní PC pro špičkové hráče. Jsme rádi, že právě Prestigio Gamer je oficiální sestavou World Cyber Games powered by Intel,“ řekl Viktor Wanli, manažer projektu. „Prestigio Gamer vyniká především vysokou spolehlivostí a bezchybným výkonem v náročných podmínkách,“ dodává Viktor Wanli.

Společnost Prestigio se stala oficiálním dodavatel herních sestav české národní kvalifikace World Cyber Games 2005 powered by Intel. Generálním sponzorem finále ČR je společnost Intel. Projekt organizuje firma Allstar. Celosvětovým partnerem World Cyber Games 2005 je společnost Samsung.

Více informací o projektu najdete na těchto stránkách:
www.worldcybergames.cz
www.worldcybergames.sk
www.worldcybergames.com

O společnosti Prestigio

Prestigio International Inc. je jedním z nejdynamičtěji se vyvíjejících mezinárodních výrobců LCD displejů, TV přijímačů a osobních počítačů. Dnes je Prestigio zavedená značka pod níž se prodávají LCD monitory a notebooky v 25 zemích po celém světě. Základním stavebním kamenem společnosti je přísná kontrola kvality a využívání nejnovějších technologií. V současnosti je společnost Prestigio aktivně spojená s EMEA regionem, který řídí prostřednictvím obchodních zastupitelství nacházejících se v střední a východní Evropě (Praha, Česká republika), a v CIS (Moskva, Ruská federace).

Pro více informací navštivte: www.prestigio.com, nebo www.prestigio.cz

Váš názor Další článek: Vynálezce Wiki opouští Microsoft

Témata článku: Sestavy, World, Viktor, Gamer, Prestigio, Náročné využívání, Exotický svět, Náročný hráč, Foxconn, Games, PC Games

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší