PayU kupuje platební metodu PayMyway

PayU kupuje platební metodu PayMyway

Poskytovatel online platebních řešení společnost PayU ČR odkupuje od společnosti BSC Praha platební metodu PayMyway.Od 3. července 2012 tím přebírá jednoho ze tří předních českých poskytovatelů plateb, který sdružuje čtyři rychlé online převody bank. Strategicky významným krokem upevňuje společnost PayU svou vedoucí pozici na českém trhu a rozšiřuje portfolio svých klientů.

Společnost PayU se převzetím dosavadního konkurenta, systému PayMyway, stává přímým zpracovatelem rychlých online převodů (platebních tlačítek) GE Money Bank, Fio banky a Volksbank, které dosud procesovalo právě prostřednictvím PayMyway. „Chtěli jsme převzít kontrolu nad všemi našimi platebními metodami pro online převod. Umožní nám to soustředit se na optimalizaci platebního procesu, a díky tomu přinášet našim klientům lepší službu a vyšší konverzi objednávek. Koupě PayMyway je pro nás logickým i strategickým krokem v rozvoji společnosti,“ vysvětluje ředitel PayU Gabriel Kalapoš.

Platební metodu PayMyway jsme v České republice představili v roce 2010. Od té doby se nám podařilo zrealizovat desítky tisíc transakcí. Prodej platební metody PayMyway společnosti PayU je pro nás zárukou dalšího rozvoje rychlých online plateb a příslibem jejich dostupnosti širokému spektru uživatelů,“ doplňuje generální ředitel BSC Petr Koutný.

PayMyway dosud napřímo zpracovávalo rychlé online převody čtyř českých bank – Komerční banky, GE Money Bank, Fio banky a Volksbank. Převzetím PayMyway tak PayU získává také roli přímého zpracovatele plateb pro své největší domácí konkurenty GoPay i Agmo.

V současnosti poskytuje PayU ČR provozovatelům e-shopů a dalších internetových služeb komplexní řešení s deseti platebními metodami včetně plateb kartou a rychlých online převodů. Od července 2012 nově jako jediný poskytovatel platebních řešení na domácím trhu plánuje také zpracovávání plateb v eurech.

Témata článku: Bank, Banky, Gabriel, GE, Money, Online, Banka, Rychlý krok, Český e-shop, Komerční banka, Platba

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí