Pavel Krýcha nastoupil do Cleverlance na pozici Senior Account Managera

Praha, 22. března 2005 – Pavel Krýcha (*1958) nastoupil na pozici Senior Account Managera ve společnosti Cleverlance. Pavel Krýcha se bude věnovat především zákazníkům z oblasti finančních služeb. Pavel Krýcha disponuje bohatými obchodními a manažerskými zkušenostmi v oblasti IT.
Pavel Krýcha nastoupil do Cleverlance na pozici Senior Account Managera

Pavel Krýcha nastoupil do Cleverlance z Českých radiokomunikací, kde pracoval jako Carrier Voice Wholesale Manager. Ve vedoucích pozicích působil předtím i v řadě dalších společností: Nextra Czech Republic, Aliatel,IBM ČR, SAS Institute CZ, Unisys a Kodak.

Pavel Krýcha studoval v USA na The Ohio State University v Colombusu. Zabýval se informatikou. Jeho další oblastí studia na universitě byla ekonomie a marketing. V průběhu své profesní dráhy prošel řadou školení prohlubujících jeho obchodní a manažerské dovednosti.

 „Cleverlance je momentálně nejrychleji rostoucí česká firma v oblasti systémové integrace. Její schopnost zvládat svůj vlastní prudký rozvoj, neustále se rozvíjející portfolio služeb i produktů a výborné reference od klíčových klientů firmy mne přesvědčily, že můj další profesní růst by se měl odehrávat právě v Cleverlance,“ uvedl Pavel Krýcha, Senior Account Manager společnosti Cleverlance.

„Rozhodnutí Pavla Krýchy posílit náš tým obchodníků mne velmi potěšilo. Pavel svými zkušenosti plně doplňuje mozaiku, kterou tvoří naši obchodníci. Jsem přesvědčen, že Pavel významně přispěje k naplnění našeho obchodního plánu pro rok 2005, kdy předpokládáme, že Cleverlance dosáhne obratu 270 mil. Kč a nadále prohloubí naše vztahy s klíčovými zákazníky,“ dodal Jiří Bíba, Sales Dictor společnosti Cleverlance.

Sport, cestování a kempování patří mezi oblíbené koníčky Pavla Krýchy. Pavel Krýcha je ženatý a má dvě děti. Hovoří plynně anglicky a rusky.

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro analýzu, implementaci, a údržbu informačních systémů pro odvětví finančních služeb, telekomunikací, státní správy a samosprávy. Cílem Cleverlance je pomáhat svým klientům k úspěchům systémovou podporou jejich obchodních procesů a efektivní implementací moderních aplikačních architektur, schopných rychle reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 190 specialistů. V roce 2004 dosáhla Cleverlance nárůstu meziročního obratu o 133%.
Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.
Více informací o Cleverlance Education Center naleznete zde: http://www.cleverlance.cz/cz/Skoleni/

Kontakty:
Alice Červinková
PR Manager
Cleverlance s.r.o.
Mobile: + 420 777 929 426
www.cleverlance.com

Váš názor Další článek: Firefox sebral Internet Exploreru dalších pár bodíků

Témata článku: Carrier, Education, Alice


Určitě si přečtěte

Nejlepší programy z roku 2000: Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

Nejlepší programy z roku 2000: Podívejte se, bez čeho jste tehdy vůbec nemohli fungovat!

** Dnes už skoro všechno uděláte ve webovém prohlížeči a na mobilu ** Před dvaceti lety to ale bylo jiné ** Zavzpomínejte na legendy, které jste pravděpodobně také používali

Jakub Čížek | 126

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

** Vyzkoušíme Raspberry Pi 4 s iRaspbianem ** Operační systém vypadá skoro jako macOS ** Vše strčíme do vlastní stylové krabice

Jakub Čížek | 31

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

** Embargo pro testy nových desktopových procesorů Comet Lake od Intelu skončilo ** Spousta recenzí a testů ukazuje výhody a nevýhody nových modelů ** Dokáží nové procesory konkurovat modelům od AMD?

Karel Javůrek | 47

AR není ani po letech žádný trhák. Teď to zkusí Hybri, který svleče vaše kamarádky

AR není ani po letech žádný trhák. Teď to zkusí Hybri, který svleče vaše kamarádky

** Rozšířené realitě i po letech chybí praktické využití ** Selhaly mobilní aplikace i AR brýle ** Floridské studio to proto zkusí přes bizarní erotiku Hybri

Jakub Čížek | 20


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11