Pavel Krýcha nastoupil do Cleverlance na pozici Senior Account Managera

Praha, 22. března 2005 – Pavel Krýcha (*1958) nastoupil na pozici Senior Account Managera ve společnosti Cleverlance. Pavel Krýcha se bude věnovat především zákazníkům z oblasti finančních služeb. Pavel Krýcha disponuje bohatými obchodními a manažerskými zkušenostmi v oblasti IT.
Pavel Krýcha nastoupil do Cleverlance na pozici Senior Account Managera

Pavel Krýcha nastoupil do Cleverlance z Českých radiokomunikací, kde pracoval jako Carrier Voice Wholesale Manager. Ve vedoucích pozicích působil předtím i v řadě dalších společností: Nextra Czech Republic, Aliatel,IBM ČR, SAS Institute CZ, Unisys a Kodak.

Pavel Krýcha studoval v USA na The Ohio State University v Colombusu. Zabýval se informatikou. Jeho další oblastí studia na universitě byla ekonomie a marketing. V průběhu své profesní dráhy prošel řadou školení prohlubujících jeho obchodní a manažerské dovednosti.

 „Cleverlance je momentálně nejrychleji rostoucí česká firma v oblasti systémové integrace. Její schopnost zvládat svůj vlastní prudký rozvoj, neustále se rozvíjející portfolio služeb i produktů a výborné reference od klíčových klientů firmy mne přesvědčily, že můj další profesní růst by se měl odehrávat právě v Cleverlance,“ uvedl Pavel Krýcha, Senior Account Manager společnosti Cleverlance.

„Rozhodnutí Pavla Krýchy posílit náš tým obchodníků mne velmi potěšilo. Pavel svými zkušenosti plně doplňuje mozaiku, kterou tvoří naši obchodníci. Jsem přesvědčen, že Pavel významně přispěje k naplnění našeho obchodního plánu pro rok 2005, kdy předpokládáme, že Cleverlance dosáhne obratu 270 mil. Kč a nadále prohloubí naše vztahy s klíčovými zákazníky,“ dodal Jiří Bíba, Sales Dictor společnosti Cleverlance.

Sport, cestování a kempování patří mezi oblíbené koníčky Pavla Krýchy. Pavel Krýcha je ženatý a má dvě děti. Hovoří plynně anglicky a rusky.

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro analýzu, implementaci, a údržbu informačních systémů pro odvětví finančních služeb, telekomunikací, státní správy a samosprávy. Cílem Cleverlance je pomáhat svým klientům k úspěchům systémovou podporou jejich obchodních procesů a efektivní implementací moderních aplikačních architektur, schopných rychle reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 190 specialistů. V roce 2004 dosáhla Cleverlance nárůstu meziročního obratu o 133%.
Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.
Více informací o Cleverlance Education Center naleznete zde: http://www.cleverlance.cz/cz/Skoleni/

Kontakty:
Alice Červinková
PR Manager
Cleverlance s.r.o.
Mobile: + 420 777 929 426
www.cleverlance.com

Váš názor Další článek: Firefox sebral Internet Exploreru dalších pár bodíků

Témata článku: Carrier, Education, Alice


Určitě si přečtěte

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

** Je lepší nabušený Photoshop, nebo program s jedním tlačítkem? ** Photolemur si myslí to druhé ** Tento fotoeditor neumí skoro nic, a přitom (skoro) všechno

Jakub Čížek | 23

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

** Satelitní navigaci jsme si zvykli říkat podle americké předlohy GPS ** Dnešní telefony ale používají také evropský, ruský a čínský systém ** Kdyby USA nyní vypnuly GPS, možná byste to ani nepoznali

Jakub Čížek | 48

Dark web: rejdiště nekalých živlů, nebo ostrůvek svobody?

Dark web: rejdiště nekalých živlů, nebo ostrůvek svobody?

** Dark web a deep web jsou rozdílné pojmy ** Temný web je legální, ale často je zneužíván k nelegálním činnostem ** Dostat se na dark web není nic až tak složitého

Karel Kilián | 36Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch