Partnerství Lucent Technologies a Telefonica - celosvětová podpora IPTV

Madrid, 19. dubna 2006 - Lucent Technologies a skupina Telefonica dnes oznámily, že mezi oběma firmami vzniklo strategické spojenectví, v jehož rámci bude Lucent podporovat IPTV služby společnosti Telefonica po celém světě. Dohoda byla podepsána při zvláštní akci pořádané v Miami (Florida) ve středu 19. dubna předsedou správní rady a CEO Telefonicy Cesarem Aliertou a předsedkyní správní rady a CEO Lucentu Patricií Russo.
Partnerství Lucent Technologies a Telefonica - celosvětová podpora IPTV

Na základě této dohody převezme Lucent zodpovědnost za další rozvoj a spuštění IPTV platformy „Imagenio“ společnosti Telefonica, včetně uvedení nových funkcí a možností platformy. Lucent také může představit platformu poskytovatelům telekomunikačních služeb na celém světě a široké veřejnosti.
Lucent vytvoří speciální centra výzkumu a rozvoje IPTV - propojené s laboratořemi Bell -ve španělských městech Madrid a Huesca (Aragon), stejně jako v brazilském městě Sao Paulo pro trhy v Latinské Americe. Lucent Worldwide Services (servisní divize) bude jako preferovaný síťový integrátor zajišťovat síťová IPTV řešení společnosti Telefonica na stávajících trzích včetně Brazílie, Chile, České republiky a Španělska a postupně rozšiřovat projekt do dalších zemí.

Témata článku: Bell, Bella, Chile, IPTV, Madrid, Paul, Sao Paulo, Telefonica, Široká veřejnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?