Partnerství Lenovo a Razer způsobí revoluci v herních zařízeních

Partnerství Lenovo a Razer způsobí revoluci v herních zařízeních

Lenovo a Razer oficiálně uvedly na letošním veletrhu CES v Las Vegas svůj úplně první herní desktop. Obě společnosti vloni na podzim oznámily, že budou společně pracovat na vytvoření speciální herní řady Lenovo Y – Razer Edition. Tato řada snoubí vztahy výroby, dodavatelských řetězců a prodejních kanálů největšího počítačového výrobce na světě a špičkové technologie spolu s hlubokou odborností společnosti Razer, lídra v oblasti propojených herních zařízení a softwaru pro hráče.

Hraní počítačových her nabízí v dnešní době mimořádně pohlcující zážitek především díky špičkovému grafickému výkonu, lepšímu výkonu procesoru a periferiím navrženým speciálně pro hraní her. Lenovo přispěje svým systémovým designem a inženýrskou odborností, zatímco technologie společnosti Razer posílí jedinečný zážitek pro hráče.

Všechny připravované produkty řady Lenovo Razer Edition budou označeny logy obou společností a budou odrážet neotřelý špičkový design série Lenovo Y s ikonickými elementy Razer, jako jsou například přizpůsobitelné světelné efekty Chroma. Jedním z takových zařízení je právě IdeaCentre Y900 RE, nově představený stolní počítač se čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7 6. generace a dvojicí diskrétních duálních grafických karet NVIDIA GTX 970, který na náš trh dorazí v polovině roku.

Se svým velkým zaměřením na hráčskou komunitu Razer skvěle doplňuje široké portfolio produktů společnosti Lenovo. Zařízení z nové produktové rodiny Y Razer Edition budou nabízeny jednak v rámci globální nabídky Lenovo a také v okruhu klíčových herních komunit společnosti Razer.

Obě společnosti také nadále zdvojnásobují své úsilí, aby dokázaly rychle reagovat na vývoj nových technologií. Kromě nového designu a zařízení budou společnosti Lenovo a Razer v rámci strategické spolupráce také vyhledávat další příležitosti na trhu.

Více informací o spolupráci Lenovo a Razer získáte prostřednictvím registrace na stránkách http://rzr.to/LRE. Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku www.facebook.com/lenovocz. Informace o Lenovo teamu pak naleznete na www.lenovoteam.cz. Nabídku serverů společnosti Lenovo přinášejí stránky www.thinkserver.cz.

Amazon zveřejnil slabé finanční výsledky, cloud mu ale vydělává čím dál víc

Témata článku: Sony Vegas Pro, Lenovo Ideacentre, Herní řada, Herní zážitek, Facebook

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší