Partneři SAP Business One v ČR a SR založili společnou firmu ABIA group

Partneři SAP Business One v ČR a SR založili společnou firmu ABIA group

Přední partneři SAP ČR a SAP SR, zaměřující se na produkt SAP Business One, se rozhodli založit společnou firmu ABIA group. Ambicí nově vzniklé společnosti je koordinace marketingových a obchodních aktivit a dále zřízení společného Help-Desku pro stávající klienty zakládajících subejktů.

Uskupení ABIA není na trhu s ERP systémy úplným nováčkem. Již od roku 2007 vystupují zakládající členové dFlex spol. s r.o. (SR), Elegis s.r.o. (ČR), H&M DataSoft spol. s r.o. (ČR), Inforis s.r.o. (ČR) a KELAR spol. s r.o. (ČR), jako vzájemně se podporující uskupení obchodních a implementačních partnerů informačního systému SAP Business One. Vzhledem ke stále rostoucím potřebám stávajících i nově přibývajících klientů zřídí společnost ABIA group společné pracoviště Help-Desku. Jeho úkolem bude poskytování konzultačních a servisních služeb, ale také udržování a rozšiřování společné vědomostní databáze. Kromě toho bude nově vzniklé uskupení sloužit jako marketingová centrála. Od společného postupu při realizaci marketingových aktivit si členové ABIA group slibují především zvýšení efektivity v této oblasti vzhledem ke globální ekonomické krizi i současné situaci na trhu s ERP.

Ředitel jedné ze zakládajících společností KELAR spol. s r.o. Ing. Petr Kelar k tomu dodává: "Stále jsem hledal cestu, jak posílit pozici produktu SAP Business One mezi uživatelskou veřejností. A po roce zkoušení se uskupení podobně smýšlejících profesionálů jeví jako velmi vhodná forma spolupráce."

Témata článku: Help

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji