Paegas Twist má vlastní obchod

8. června 1999
Computer 11/99
V centru Prahy je specializovaný obchod na předplacené služby GSM sítě Paegas.
Paegas Twist má vlastní obchod
Specializovaný obchod, kde si zákazník může koupit cokoliv se značkou Paegas Twist, otevřel RadioMobil v pondělí v ulici Na Příkopě 18 v centru Prahy v budově cestovní kanceláře Čedok. Nový obchod bude mít otevřeno sedm dní v týdnu. „Nový obchod už svým názvem „Twist shop“ naznačuje, co v něm zákazník nalezne – předplacené služby nejlepšího operátora sítě GSM na světě. Naše rozhodnutí vybudovat speciální prodejnu určenou pouze zájemcům o služby Paegas Twist jen dokládá dosavadní úspěšnost naší předplacené služby i důležitost, kterou jí přikládáme,“ uvedla tisková mluvčí společnosti RadioMobil Tereza Kakosová.

Zákazníci si přitom v celé prodejní síti společnosti RadioMobil mohou vybrat hned z pěti různých sad Paegas Twist, v nichž kromě SIM karty podporující standard SIM Toolkit a úvodního 400korunového kreditu naleznou ještě mobilní telefon GSM. Pod hranicí pěti tisíc korun (včetně DPH) si zájemci mohou vybrat ze dvou sad: jedna je s telefonem Motorola d520, která podporuje SIM Toolkit, a druhá s telefonem Alcatel One Touch Club. Vedle nich jsou v nabídce předplacených služeb Paegas Twist sady s telefonem Panasonic G520 s vibračním vyzváněním za 6.999 Kč, sada s miniaturním duálním telefonem Siemens C25 za 7.499 Kč a s přístrojem Nokia 5110 na 8.999 Kč. Ten, kdo už nějaký mobilní telefon GSM má, si může koupit samotnou SIM kartu Paegas Twist s úvodním 400korunovým kreditem za 1.999 Kč.

Předplacená služba společnosti RadioMobil se navíc může pochlubit vůbec nejnižšími cenami za minutu hovoru mezi obdobnými službami v ČR, a to ještě mohou zákazníci ušetřit při koupi dobíjecích kupónů vyšších hodnot. Pokud si totiž zákazník namísto kupónu v hodnotě 400 Kč koupí kupón za 750 Kč, automaticky získá 50korunový bonus navíc a v případě kupónu za 1900 Kč dokonce 100korunový bonus. Jinými slovy to znamená, že se ceny hovorů s bonusem snižují o dalších více než pět procent. „Telefon přitom stačí dobít jedenkrát za rok a jeho uživatel není vůbec nucen volat, aby jeho kredit nepropadl. Měsíční náklady na služby GSM se tak pohybují už kolem 30 korun,“ poznamenala Tereza Kakosová.

Akciová společnost RadioMobil je operátorem sítě GSM s názvem Paegas. Největším akcionářem společnosti jsou s 51 % České Radiokomunikace a.s. a mezinárodní konsorcium CMobil, které je vlastníkem 49 % akcií. CMobil přitom tvoří: největší světový operátor mobilních komunikací T-Mobil, italský operátor TIM, dále PVT, TMP a SKS. Síť GSM Paegas dnes pokrývá přes 96 % české populace. Mobilní telefon GSM Paegas si zákazníci mohou k dnešnímu dni vzít do 65 zemí celého světa a využívat služeb roamingu u 126 operátorů. Služeb sítě GSM Paegas využívalo koncem května 1999 už 500 tisíc zákazníků.

Váš názor Další článek: Computer 11/99

Témata článku: Nejnižší hranice, Bonus, Alcatel One Touch, Česká tisková kancelář, Twist


Určitě si přečtěte

Zkusili jsme Ryzen 7 4800HS v notebooku Asus: drtí Intel výkonem a umí být potichu

Zkusili jsme Ryzen 7 4800HS v notebooku Asus: drtí Intel výkonem a umí být potichu

** Nové osmijádro AMD pro herní notebooky překvapuje výkonem ** V rámci notebooku ROG Zephyrus G15 umí být tiché i výkonné** Rozhodnou hlavně prodávané konfigurace s lepší grafikou

Tomáš Holčík | 72

Jak vlastně funguje Flightradar24: Posloucháme letadla nad celým Českem

Jak vlastně funguje Flightradar24: Posloucháme letadla nad celým Českem

** Flightradar24 zobrazuje polohu letadel v reálném čase ** Když mu pomůžete sbírat data, dostanete nejvyšší paušál zdarma ** Jak to vlastně celé funguje a co je k tomu potřeba?

Jakub Čížek | 28

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

** Představte si svobodné Windows. Bláznivá vize? ** Vývojáři je přitom začali psát už před více než dvaceti lety ** Jmenují se ReactOS a spustíte na nich i Total Commander

Jakub Čížek | 54


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X