Paegas Asistent 333 nabízí nově sekretářské služby

stačí vytočit 333 a můžete nadiktovat fax, SMS nebo třeba e-mail a zprávu poslat na zadané číslo, resp. adresu
Paegas Asistent 333 nabízí nově sekretářské služby
Další výrazné rozšíření služeb Paegas Asistent 333 představují sekretářské služby, které RadioMobil nabízí od poloviny srpna. Vedle vyhledání telefonních čísel, přímého spojení s nalezeným číslem, odeslání nalezeného čísla formou textové zprávy, plánování hovorů, sestavení konferenčního hovoru a tlumočnických služeb jsou sekretářské služby dalším krokem k usnadnění komunikace majitelů mobilních telefonů Paegas. Žádný jiný telekomunikační operátor v ČR zatím podobné služby zákazníkům nenabízí. "Když jsme loni v květnu s asistentskými službami začínali, nečekali jsme takovou používanost, jaké dnes dosahují. Lidé už si zvykli, že stačí vytočit 333 a během okamžiku je operátor s vyhledaným číslem spojí a navíc je zdarma pošle jako SMS," uvedla tisková mluvčí společnosti RadioMobil Tereza Kakosová.

Díky nové službě může každý snadno odesílat e-maily, faxy či textové zprávy, aniž by je musel vyťukávat na telefonu. Stačí totiž vytočit 333 (ze zahraničí +420 603 123 333) a operátorce nadiktovat znění zprávy i číslo či adresu, kam má být odeslána. Takto lze poslat jeden fax v rámci ČR či textovou zprávu a neomezený počet e-mailů. "Paegas Asistent 333 je jako stvořený pro vytížené pracovníky nebo třeba pro řidiče, mohou tak totiž efektivně využít svůj čas. Právě řidiči pak mohou komunikovat nejen hlasově, ale i faxem či e-mailem, aniž by sundali ruce z volantu. Přesto doporučujeme při vyřizování telefonátů, které někdy vyžadují větší dávku pozornosti, zastavit," dodala Tereza Kakosová.

Přestože byla tato služba původně určena pouze pro zákazníky sítě Paegas, byla z důvodu vysokého zájmu veřejnosti zpřístupněna také pro volání z jiných telefonních sítí přes speciální číslo 0603 123 333. Zákazníkům volajícím z jiných tuzemských telefonních sítí vyhledají operátoři telefonní číslo účastníka sítě Paegas a na něj volajícího ihned propojí.

Paegas Asistent nyní nabízí následující služby:

vyhledání telefonních čísel podle adresy a podle oboru činnosti z různých databází (Paegas, Český telecom, Edit, Gurmán...)

zaslání vyhledaného čísla formou SMS

přímé spojení s vyhledaným číslem

naplánování spojení v určitý čas

spojení konferenčního hovoru až s 24 účastníky

naplánování konferenčního hovoru v zadaný čas

spojení v rámci ČR i mezinárodní spojení

tlumočnické služby

informační SMS pro roamující zákazníky v ČR

sekretářské služby – nadiktování a odeslání e-mailu, faxu či SMS

Akciová společnost RadioMobil je operátorem nejdynamičtěji rostoucí sítě GSM 900/1800 MHz v ČR. Podíl značky Paegas na trhu na konci roku 1999 činil 47 % a podíl předplacených služeb Paegas Twist dokonce přesáhl 60 %. Během roku 1999 se pro její služby rozhodlo přes 500 tisíc nových zákazníků, což je nejvyšší číslo v historii mobilních komunikací v ČR. Síť GSM Paegas, kterou RadioMobil provozuje, patří k technologicky nejvyspělejším na světě a na českém trhu nemá v celé řadě služeb konkurenci.

Pouze v síti Paegas mohou opravdu všichni zákazníci, majitele předplacených karet Paegas Twist nevyjímaje, využívat nejmodernější služby: datové a faxové spojení úplně zdarma, GSM bankovnictví, služby na bázi WAPu, Paegas Asistent a další. Možnost objednávat služby přes internet či prohlížet vyúčtování nabízí zatím pouze RadioMobil díky službě Paegas Info Profil. Vždy si přitom mohou být jisti, že zvolili nejefektivnějšího operátora na českém trhu.

Síť GSM Paegas dnes pokrývá přes 99 % české populace a 99,8 % silnic první třídy. Mobilní telefon mohou zákazníci společnosti RadioMobil používat v sítích 186 operátorů z 84 zemí celého světa (celkem 112 různých lokalit). Během roku 1999 investoval RadioMobil do sítě více než 5,5 miliardy korun a plánuje na rok 2000 investice přesahující 10 miliard. V červenci 2000 využívalo služby Paegas přes 1.350.000 zákazníků.

Váš názor Další článek: FlashFun – nový herní server plný zábavy a vzrušení

Témata článku: Internet, Twist, Různá dávka, Faxy, Asistent, Spojení, Telefonní číslo, Sestavený profil, Mobilní číslo


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 101

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 30

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky