PacketShaper

7. června 2000
Ze skeneru rovnou na FTP
Attachmate spolupracuje se společností Packeteer na zajištění garantovaných služeb pro aplikace e-byznysu.
PacketShaper
Společnost Attachmate Corporation oznámila, že bude integrovat své řešení pro přístup ze služby WWW k hostitelskému počítači Attachmate e-Vantage se špičkovou rodinou produktů pro správu šířky pásma PacketShaper® od společnosti Packeteer tak, aby vzniklo řešení pro zákazníky, jež chtějí spravovat aplikace pro e-byznys. PacketShaper od společnosti Packeteer, jež je možno zakoupit u společnosti Attachmate, je inteligentní zařízení šíře pásma, které dynamicky alokuje šířku pásma pro životně důležité kritické aplikace na úkor šířky pásma pro méně důležité účely.

Podle podmínek partnerské dohody skupina společnosti Attachmate orientovaná na podnikovou sféru a produktová skupina Unisys budou nabízet a prodávat produkty PacketShaper a služby od společnosti Packeteer široké základně svých zákazníků, jež nalezneme na horních pozicích seznamu Fortune 500 a Global 2000. Spojení produktů PacketShaper s platformou e-Vantage od společnosti Attachmate umožní zákazníkům společnosti Attachmate nastavit a zlepšit hostitelským aplikacím kvalitu služeb (QoS), prioritu přidělování šířky pásma pomocí nastavení strategií, a tím zvýšit výkon řešení pro e-byznys od společnosti Attachmate.

Nástup na službě www založených aplikací pro e-byznys ve spojení s vysokou cenou údržby duálních sítí tlačí stále více a více na uživatele historicky vzniklých systémů běžících na centrálních výpočetních prostředcích k přechodu na sítě se sadou protokolů TCP/IP. Ve společnostech s IP síťovým prostředím není nic zvláštního pro životně důležité aplikace jako takové, typicky běžící na mainframových či středních výpočetních prostředcích, že musí bojovat o konečnou šířku přenosového pásma, musí o toto pásmo soutěžit s provozem nízké priority: www stránkami, s elektronickou poštou, s přenosem videa a zvuku a datových souborů. To může způsobit vážnou degradaci výkonu a životně důležitých aplikací s přímým dopadem na produktivitu práce. Na rozdíl od SNA sada protokolů TCP/IP nenabízí inherentně možnost dynamické správy šířky pásma v síti tak, aby umožnila větší rychlost přenosu informace s vysokou prioritou a potlačila zatížení sítě provozem nízké priority.

Zajištění QoS v sítích IP stejné jako v SNA

Při migraci na IP sítě PacketShaper od společnosti Packeteer umožňuje zákazníkům garantovat stejnou kvalitu služeb (QoS), jaká byla vždy zaručována SNA aplikacemi. Tím se omezuje potřeba drahých dedikovaných SNA sítí a minimalizuje se potřeba drahých modernizací sítí pomocí optimálního využití stávající šířky pásma. PacketShaper používá vyčerpávající čtyřstupňový přístup k optimalizaci šířky pásma přes autodetekci a klasifikaci provozu na síti, analýzy problémů výkonu v síti, strategie řízení provozu na síti a pomocí nástrojů pro výkaznictví.

O společnosti Packeteer

Společnost Packeteer je špičkový poskytovatel systémů tvořících infrastrukturu pro internetové aplikace navržených tak, aby umožňovaly poskytovatelům služeb zajistit kvalitu přenosu nutnou pro síťové aplikace a síťové služby. Špičkový software PacketWise™ od společnosti Packeteer, jež je základem novátorských systémů PacketShaper® a AppVantage™, integruje vyhledávání aplikací, analýzu řízení a technologie pro výkaznictví, které jsou potřebné vyžadovány pro proaktivní správu šířky pásma zajišťující dostatečný výkon aplikací.

Produkty společnosti Packeteer se dnes šíří díky společnostem ze seznamu Fortune 1000, kde jsou implementovány, poskytovatelům služeb po celém světě a s pomocí vybudované sítě více než 100 VARů a systémových integrátorů ve více než 50 zemích světa. Navíc je programové vybavení PacketWise licencováno hlavními partnery v průmyslové sféře, kteří integrují software do specifických síťových řešení. Další informace můžete získat u společnosti Packeteer na telefonním čísle (408) 873-4400 a faxovém čísle (408) 873-4410 či na www stránce společnosti s adresou www.packeteer.com.

O společnosti Attachmate Corporation

Společnost Attachmate Corporation akceleruje náskok před konkurencí rozšířením dosahu podnikových informací. Produkty e-Vantage* připojují lidi k sálovým počítačům, k počítačům AS/400*, WAX* a k systémům Unix s centrálně spravovanými Java*, ActiveX, HTML a Windows klienty nebo s na míru šitými aplikacemi pro elektronický obchod. Společnost Attachmate během posledních 17 let vyřešila podnikatelské problémy 12 milionům uživatelů po celém světě. S 80 zastoupeními ve 30 zemích; globální infrastruktura společnosti Attachmate poskytuje produkty, konzultační služby, podporu a strategické partnerství po celém světě.

Potřebujete-li další informace o řešeních společnosti Attachmate, obraťte se na Attachmate Vienna, Tel.+43-1-595 43-0, info-at@attachmate.com.

Váš názor Další článek: Ze skeneru rovnou na FTP

Témata článku: Software, Byznys, Vážný problém, Důležité partnerství, Šířka, Stejná kvalita, Síťový protokol, Nízká kvalita, Vysoký dosah, Drahá společnost, Síťový provoz, Síťová IP, Stejná strategie, Dostatečný náskok, Priority, Vienna


Určitě si přečtěte

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

** Na fotkách aut nahraných na web je dobré rozmazat SPZ ** Značku dokáže z obrázku přečíst Google i Facebook ** SPZ může naplnit podstatu osobního údaje

Karel Kilián | 73

Proč je COVID-19 tak nebezpečný, jak se detekuje, jak ničí a máme už pandemii?

Proč je COVID-19 tak nebezpečný, jak se detekuje, jak ničí a máme už pandemii?

** V čem spočívá nebezpečí nemoci COVID-19? ** Jak se testuje její přítomnost v těle? ** Jak se ničí UVC i ozónem a proč už CNN mluví o pandemii?

Jakub Čížek | 73


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč