OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ SÍDLA SPOLEČNOSTI COMPUTER ASSOCIATES

Praha, 15.11.2005 – Společnost Computer Associates CZ, s.r.o, oznamuje, že k datu 21.listopadu 2005 změní své sídlo.
OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ SÍDLA SPOLEČNOSTI COMPUTER ASSOCIATES

„Přesun sídla naší společnosti do prostor nově vznikajícího vývojového a podpůrného softwarového centra CA Mainframe Center of Excellence (MCoE) na Chodově je nejen logickým krokem v rámci sjednocování aktivit a působení CA v České republice, ale má i své racionální opodstatnění v podobě úspor na nájemném, službách, apod. V prostorách nové centrály společnosti sídlí i tým vývojářů bývalé společnosti Tiny Software, která po akvizici CA působí v rámci divize eTrust zaměřené na bezpečnost, takže celá CA nově doslova „pod jednou střechou“. Pevně věřím, že změna sídla naší společnosti povede i ke zkvalitnění našich služeb a že se v nových prostorách budou naši zákazníci i obchodní patneři cítit dobře,“ dodává Michael Trezzi, Country Manager Computer Associates CZ.

 

CA MCoE je budováno na celkové ploše 4 237 m2 v Budově 6 centra The Park na Praze 4 - Chodov. Počítá se s tím, že centrum zaměstná a vyškolí více než 200 pracovníků včetně nadaných studentů, odborníků na počítače mainframe a zkušených manažerů. MCoE se bude soustřeďovat na vývoj, údržbu, ověřování a zajišťování kvality softwaru pro prostředí počítačové platformy mainframe.

Akvizice Tiny Software byla dokončena v červnu 2005 a rozšiřuje nabídku produktů CA pro řízení hrozeb, která má počátky v antivirové technologii a v poslední době byla rozšířena o antispywarovou a antispamovou technologii. CA bude řešení Tiny Software nadále prodávat jako samostatné produkty a postupně je začlení do svého portfolia eTrust Integrated Threat Management. Produkty společnosti Tiny Software se používají po celém světě a mezi držitele OEM licencí na ně patří např. Microsoft, Unisys a U.S. Air Force. Společnost Tiny Software byla založena v roce 1999 v Santa Claře v Kalifornii.

Váš názor Další článek: Superpočítače zajímají i Microsoft, speciální verze Windows se již testuje

Témata článku: Software, Střecha

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší