Otevření Demo centra HP

Praha 21. července 2005 - Společnost Hewlett-Packard oznamuje otevření nového Demo centra HP zaměřené na tiskové a zobrazovací technologie. Demo centrum HP je v 9. patře budovy Beta, BBC Centrum, Vyskočilova 1481/4, Praha 4 (naproti budově Eurotelu).
Otevření Demo centra HP

Nové democentrum vzniklo ve spolupráci společností HP a DNS. Navazuje na 6 let trvající historii democentra velkoformátového tisku, které po celou dobu svojí existence přinášelo velkou obchodní výhodu partnerům HP a pomáhalo předvádět tiskárny nejen jako samostatná zařízení, ale především jako součást komplexního řešení pro zákazníky.

V této tradici bude pokračovat i nově vytvořené Demo centrum HP a rozšíří ji i do dalších oblastí. Demo centrum HP je určeno pro prezentaci tiskáren HP koncovým uživatelům ve spolupráci s obchodními partnery HP. Rozsah prezentací začíná u zkušebních a ukázkových výtisků, pokračuje prezentacemi tisku z aplikací nebo RIPů a končí u demonstrace komplexního systému pro inteligentní tisk nebo správu dokumentů.

Demo centrum HP je vybaveno kompletní řadou tiskáren a multifunkčních zařízení pro kancelářský tisk, malonákladový tisk a velkoformátový tisk. Součástí democentra jsou i softwarové aplikace, které přímo souvisí s problematikou tisku – tiskové RIPy, systémy pro správu barev, systémy pro správu dokumentů apod. Vše je vzájemně propojené, takže je možné prezentovat plně funkční instalaci tak, jak vypadá v každodenní praxi a funkcionalitě. Odborné znalosti technických konzultantů democentra jsou založeny na jejich dlouholetých zkušenostech s tiskárnami HP.

Část Demo centra HP nazvaná „Commercial Printing“ je zaměřena na problematiku kancelářského a malonákladového tisku a na správu dokumentů. Je vybavena mimo jiné tiskárnami HP Color Laserjet 9500mfp, HP Laserjet 9050mfp a HP Laserjet 4345mfp, včetně multifunkčních vstupních a výstupních zařízení, zařízením pro digitalizaci dokumentů HP Digital Sender 9200 či systémem pro správu dokumentů HP AutoStore.

Část velkoformátového tisku „Large Format Printing“ pokrývá kompletně potřeby v oblasti tisku z technických a grafických aplikací a RIPů. Tato část je vybavena jak „stolními“ velkoformátovými tiskárnami řady HP Designjet 30/90/130, 70/110plus, tak i klasickými „plotry“ řady HP Designjet 500/800/1000/4000/5500 a 815mfp. Součástí vybavení jsou softwarové RIPy pro platformy Windows a Macintosh.

Demo centrum HP umožňuje kromě předvedení řešení a produktů ve specializované místnosti také organizování přednášek, prezentací nebo školení. Dvě místnosti, každá s kapacitou cca. 30 osob, mohou být vybaveny počítačovou technikou pro stejný počet návštěvníků nebo mohou být spojeny do jedné velké místnosti. Vybavení standardní prezentační technikou a cateringem je samozřejmostí. Díky dostupnosti tiskáren HP v Demo centru HP je pak velice snadná a přímá vazba na řešení a aplikace, které používají zákazníci nebo které jsou již v rámci aktivit Demo centra HP prezentovány.

Více informací na www.democentrumhp.cz.

Váš názor Další článek: Rozšíření bezdrátové sítě Czech On Line

Témata článku: Windows, Tiskárny HP, R.I.P., Tiskárny multifunkční, HP Laserjet, Velkoformátové tiskárny, Demo, Kancelářské aplikace, Plotry, Multifunkční zařízení, Kancelářská technika, Místnost


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky