OSPAP bude používat CRM od Microsoftu

Praha – 11. dubna, 2007. Microsoft Dynamics CRM 3.0 bude nasazeno pro 75 uživatelů v rámci celé společnosti OSPAP VELKOOBCHOD PAPÍREM. Řešení umožní shromažďovat a efektivně zpracovávat veškeré informace o zákaznících na jednom centrálním místě.
OSPAP bude používat CRM od Microsoftu

Odpovědní pracovníci a vedení společnosti tak získají větší přehled o aktivitách již od prvního kontaktu se zákazníkem a mohou zefektivnit plánování obchodních procesů a marketingových kampaní. Systém, který OSPAP pro zpracování zákaznické agendy doposud používal, přestal být vzhledem k nárůstu počtu zákazníků a s nimi souvisejících informací dostačující.

„Vzhledem k tomu, že trh se stává více diverzifikovaný, informace o zákaznících se stávají strategickou konkurenční výhodou. Hledali jsme sofistikované a zároveň uživatelsky příjemné řešení, ve kterém budou moci evidovat obchodní manažeři pořízené informace strukturovaně a přehledně. 

Při našem výběru nás oslovilo nejen řešení, ale také dodavatel implementace D3Soft, který se během úvodních rozhovorů projevil jako profesionální a spolehlivý partner,“ řekl Ing. Petr Breburda, ředitel prodeje společnosti OSPAP VELKOOBCHOD PAPÍREM.

Témata článku: Microsoft, Konkurenční výhoda

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?