Osm 802.11n routerů D-Link získalo logo "Compatible with windows 7"

Osm 802.11n routerů D-Link získalo logo "Compatible with windows 7"

Testování pro Windows 7 zaručuje kompatibilitu produktů a spokojenost uživatelů

D-Link, dodavatel end-to-end síťových řešení pro firmy i domácnosti, oznamuje, že již 8 z jeho 802.11n routerů prošlo testem kompatibility s Windows 7 a získalo logo „Compatible with Windows 7“.

Windows 7 je nová verze operačního systému Microsoft Windows pro osobní počítače, jejíž uvedení na trh je plánováno na říjen 2009. Tato verze nepřináší nějaké převratné novinky, jejím hlavním cílem je vylepšení stávající řady Windows při zachování plné kompatibility s aplikacemi a hardwarem, které již byly kompatibilní s jejím předchůdcem, Windows Vista.

Program pro získání loga kompatibility s Windows 7 nemá sloužit jen k tomu, aby pomohl firmám otestovat, zda jimi vyvíjené systémy a zařízení splňují standardy Microsoftu pro Windows 7, ale má zaručit také snadné a bezproblémové používání těchto produktů.

Bezdrátový N gigabitový směrovač D-Link DIR-655 byl prvním směrovačem na trhu, který získal certifikaci pro Windows 7. Z celkem 8 směrovačů D-Link, které prošly testem kompatibility, je jich 6 dostupných v Evropě a budou moci být označeny logem Windows 7. Jsou to:

  • DIR-855 – bezdrátový N Quadband router
  • DIR-825 – bezdrátový N Quadband router pro domácnosti
  • DIR-655 – bezdrátový N gigabitový router
  • DIR-635 – bezdrátový N širokopásmový router
  • DIR-615 – bezdrátový N router pro domácnosti
  • DIR-600 – bezdrátový 150 router

„Díky automatické instalaci a možnostem konektivity, vestavěným do Windows 7, mohou teď uživatelé ještě snadněji využívat svoji síť D-Link na maximum. Microsoft s Windows 7 usiluje o vyšší uživatelský komfort – postará se o kompletní síť a ne pouze o jednotlivé produkty,“ říkáOsbert Ong, hlavní produktový manažer D-Link Europe. „Když teď uživatel připojí svoje zařízení, budou všechna automaticky rozpoznána a nakonfigurována. To uživatelům usnadní využívání pokročilých funkcí sítě a připojených zařízení a v důsledku to povede také ke snížení počtu volání na technickou podporu.“

Třetina Evropanů v životě nevyzkoušela internet

Témata článku: D-Link

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší